Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Şubat 19th, 2021 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

PUBG Mobile UC Gönderimi

PUBG UC Hilesi , Pubg Mobile severlerin sıkça aradığı ve kullanmaktan büyük keyif aldığı Pubg hilesidir. Pubg Mobile oyuncuları Pubg Mobile Uc Hilesi sayesinde kendi hesaplarına ve arkadaşlarının hesaplarına diledikleri kadar UC gönderebilmektedirler.

www.mobilehilesi.com itibariyle sıkça kullanılan UC gönderme sitesi oldu. Çalışan Uc Hilesi bulmanın zor olduğu günlerde www.mobilehilesi.com oyunculara her zaman güncel hileleri sunmayı hedefliyor.

Pubg Mobile Uc Hilesi, oyuncuların verilen görevleri yaparak hesaplarına ücretsiz UC gönderimi yapmalarını sağlar. Kullanıcı hem kendi hesabına, hem de arkadaşının hesabına UC hilesi yaparak Pubg Mobile Uc gönderimi yapabilir.

Siz de kendi hesabınıza bedava UC göndermek isterseniz www.mobilehilesi.com adresini ziyaret ederek güvenle hesabınıza UC yollayabilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !