Siyaset Yol Ver Gidelim Taksimi Ezelim

Yayımlanma Tarihi: Haziran 7th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Yol ver gidelim Taksim’i ezelim

Recep Tayyip Erdoğan, bahsettiği evinde tutamadığı %50’lik kalabalığı dün gece havaalanında topladı.

Şimdi diyorlar ki, organize bir eylem yoktu, herkes kendi isteği ile geldi. yani ilçe teşkilatları herkese tek tek mesaj atmadı? sabah 4’e kadar metrolar otobüsler çalışmadı? hatta başbakanın yaptığı konuşma önceden hazırlanmamıştı, elinde tuttuğu da kağıt değildi, mendildi.

resmen taksimdeki kalabalıktan daha fazlasını oluşturalım diye organize olunmuş ve olay sidik yarışına döndürülmüş. bütün bakanlık heyeti, milletvekilleri havaalanında, herkesin elinde aynı boyutta bayraklar 12’de biten metro seferleri sabahın 4’üne kadar sürmüş, keza otobüs seferleri de aynı şekilde sabaha kadar devam etmiş, ama organize olunmamış.

Neyse hadi organize oldular, ki olabilirler çok da normal buna bir şey söylenemez. ancak, o organize olanların attığı sloganlar nedir? yol ver gidelim taksim’i ezelim ne demek? bu provokasyon değil de nedir? ülkeyi bölmeye çalışıyorlar, provokatif gruplar var, bunlar çapulcu tayfası derken iyiydi de, dün ki grubun yaptığı o söylem sırasında insanları selamlamak neydi? sürekli provokatif gruplar bunlar diyip diyip dururken, kendi kitlesinin böylesine provokatif söylemlerde bulunmasına nasıl ses etmedi?

Neyse çok söylenecek bir şey yok, vaziyet fazlasıyla ortada.

Haber Etiketleri: , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !