Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 21st, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Vasfiye Teyze Reklam Zengini

Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı karakteri ile milyonların gönlünde taht kuran Gonca Vuslateri Vasfiye karakteri ile ‘’ne çektin be’’ sözünü adete ülkenin diline doladı. Milyonların kalbini feth eden Gonca Vuslateri reklam filmleri ile konuşulmaya devam ediyor. Yeni bir reklam filmi için kameraların karşısına geçmeye hazırlanan Gonca Vuslateri rekor bir paraya anlaştı.

VASFİYE TEYZEYE 600 BİN LİRALIK REKLAM

Gonca Vuslateri kameraların karşısına bir teknoloji marketi için geçecek. Vusateri’yi b reklam için seçmelerinin nedeni ise slogandan hemen anlaşılıyor ‘’Bakmadan alırsanız çok çekersiniz’’ diyen Gonca Vuslateri bunu diyerek tam 600 bin liralık reklam bedeline sahip olacak.  Kariyer hayatının en popüler günlerini Vasfiye Teyze karakteri ile yaşayan Vuslateri için reklamcı firma kesenin ağzını açmış!

GONCA VUSLATERİ KİMDİR?

Gonca Vuslateri 1986 doğumu bir tiyatro sinema dizi oyuncusu. Gonca Vuslateri kariyer hayatına Müzdat Gezen Sanat Merkezi içinde almış olduğu tiyatro eğitimi ile başlamıştır. Bugün en çok tanınan ve sevilen dizi oyuncuları arasında yer alan Vuslateri mütevazi yaşam tarzından asla vazgeçmemiş bir oyuncu.  Vuslateri’yi en çok tanıdığımız dizi Yalan Dünya olsa da o yıllardır bu işin içinde olan bir oyuncu. İşte Vuslateri’nin kariyer hayatı; 1997 yılında oynayan Ruhsar dizisi ile televizton hayatına giriş yapan Gonca Vuslateri,  200 yılında Eyvah Kızım Büyüdü dizisi ile televizyon hayatını devam ettirmiştir. 2004 yılında Aliye dizisinde rol alan oyuncu oyunculuk kariyerini 2006 senesinde Kız Babası dizisi ile devam ettirmiştir.2009 yılında Canım Ailem dizisinde canlandırdığı Nurcan karakterini, Bornova Bornova dizisinde canlandırdığı Hande karakteri takip etmiştir. Bir an olsun oyunculuk hayatına ara vermeyen Gonca Vuslateri Küçük Sırlar’da Ceyla, Yerden Yüksek’te Kumru ve İbre-i Alem’de  Yıldız rolleri ile zirveye giden yolu adım adım çıkmıştır. Son olarak Yalan Dünya dizisinde Eylem ve Vasfiye Teyze rolleri ile zirveye çıkmış bugün bütün ülkede adeta slogan haline gelen ‘’ne çektin be’’ cümlesini 7’den 77’ye herkese ezberletmiştir Gonca Vuslateri. Sıcak samimi ve mütevazi tavırları ile herkesin sevgilisi olan Gonca Vuslateri her geçen gün hayran kitlesini artırıyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑