Spor

Yayımlanma Tarihi: Ağustos 27th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

Ünlü futbolcu gözaltına alındı!

Beşiktaş’ın yıldız futbolcularından biri olan Sezer Öztürk gözaltına alındı. Bir gece kulübünde önce tartışma yaşayan ardından da tartıştığı kişileri darp ettiği ileri sürülen futbolcu emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı.

Ortaköy’de bulunan bir gece kulübüne takımından bazı arkadaşları ile eğlenmeye giden Sezer Öztürk iddiaya göre bir anda kendini tartışmanın ortasında buldu. Yan masada oturan bir başka grup ile aralarında tartışma çıktı. Beşiktaşlı futbolcu Sezer Öztürk ile Ö. G. Arasında devam eden sözlü tartışma kavgaya dönüştü.

Kavga esnasında Sezer öztürk’ün Ö.G.’yi darp ettiği iddia edildi. Yumrukların ve tekmelerin havada uçuştuğu kavgaya ilk müdahale gece kulübünün güvenlik görevlilerinden geldi. Görevliler durumu emniyet güçlerine de haber verince olay yerine polis ekipleri geldi. Ö. G. Darp edildiği iddiası ile Sezer Öztürk’ten şikayetçi oldu. Öztürk gözaltına alındı.

Geceyi karakolda geçirdi

Ö.G ile beraberinde bulunan arkadaşları da Arnavutköy Karakolu’na gitti. Sezer Öztürk hakkında savcılık bir gece gözaltı kararı verince Öztürk geceyi karakolda geçirmek zorunda kaldı. Aynı gece Ö.G’nin hastaneden darp raporu aldığı iddia ediliyor. Geceyi karakolda geçiren Öztürk, olay günü sabahı Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne sevk edildi. Savcılık sorgusunun ardından Sezer Öztürk serbest bırakıldı.


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !