Yerel Ece Davetiye

Yayımlanma Tarihi: Mart 30th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Ucuz Davetiye Nereden Alınır?

Evlilik hazırlıkları yapanlar için düğün tarihi ve yerini belirledikten sonra, sıra davetiye seçmeye gelir. Davetiye seçimi hem davetli listesi hem de düğün konseptine göre belirlendiğinden, seçim yaparken bazı noktalara dikkat edilmesi önemlidir. Davetiyenin tasarımı, rengi, davetiye üzerine yazacak davet çağrısı gibi konulara karar verdikten sonra, sıra davetiye sipariş etmeye gelir. Aradığınız tarzda bir düğün davetiyesi bulabilmek için, davetiye yapan mağazaları gezebileceğiniz gibi, internet üzerinden satış yapan mağazalardan da fikir alabilirsiniz. Mağazalar üzerinden davetiye seçmek, bazı durumlarda uzun zaman aldığı gibi, yeterli davetiye modeli görmeyi de sağlamadığı için genellikle internet üzerinden davetiye siparişi alan firmalar tercih edilir. İnternet üzerinden ucuz davetiye bulmak mümkün olduğu gibi, farklı davetiye modellerini bir arada görebilmek de mümkündür.

Düğün hazırlıkları için harcanan bütçenin bir kısmı da davetiye için ayrılacağından, davetiye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak bütçe bakımından önemlidir. Davetiyenin tasarımı, büyüklüğü ya da gösterişli mi yoksa sade mi olduğu gibi konullar davetiyenin fiyatının belirlenmesinde büyük rol oynar. Davetiye fiyatı hem davetiyenin alınacağı firmaya, hem davetiyenin tasarımına hem de bastırılacak davetiye sayısına göre belirlenir. Bu nedenle, davetiye alırken bu kıstasların belirlenmesi gereklidir. Yalnızca düğün için değil, nikah ya da söz için de davetiye bastırılabildiğinden, bu davetiyelerin daha ekonomik fiyatlara mal edilmesi, düğün sahipleri için önemlidir. Davetiye bastırılırken dikkat edilmesi gerekenlerin başında davetiye sayısı, tasarımı gibi etkenlerin yanı sıra, davetiye fiyatları da gelir. İnternet üzerinden sipariş edilen davetiyeler çok daha ekonomik fiyatlara geldiği gibi, farklı tasarımları görme ve birçok alternatif arasından seçim yapma imkanı da sunduğundan, internet üzerinden yapılan alışverişler birçok durumda avantaj sağlamaktadır.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑