Yerel

Yayımlanma Tarihi: Haziran 22nd, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

TUNÇ VİDİNLİ KOÇLUK HİZMETİ

Birçok alanda yaygın olan koçluk hizmetleri iş hayatında da günümüzde gelmesi gereken yeri almış bulunmaktadır. Birçok şirket günümüzde yanlış kararlar, yanlış atılan adımlar ve başarısızlık korkusu sebebiyle batmaktadır. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi de iş kuranların ya da yeni bir iş kolunda ilk kez bir şeyler deneyenlerin bu alanda fikir danışabilecekleri bir kişi olmamasıdır. Bu sebepten dolayı yanlış adımlar atan firmalar için sonuç hep hüsranla bitmektedir. Koçluk hizmetleri işi iyi derecede bilenler tarafından verildiğinde bu gibi sorunların önüne geçmekte, firma ve şirketlerin oluşum evrelerinden, yönetim anları ve stratejilerine kadar yanında olmakta ve en doğru kararları almalarına yardımcı olmaktadır.

Tunç Vidinli alanında son derece başarılı koçlardan bir tanesidir. Analitik zekası ve içinde bulunduğu durumları şirketlerin yararına olacak şekilde koşullandırması aynı sektörde olan diğer tüm rakiplerinin geride kalmasını sağlamaktadır. Şirketlerin atmaları ve atmamaları gereken adımlarda koşulların değişkenliğini göz önünde bulundurarak hesap yapan Tunç Vidinli şirketlerin atacağı adımların rakipleri tarafından da ön görülememesini sağladığından, hem özgün hem de engellenemeyecek başarılı adımları şirketlerin atmasında yardımcı olur.

Risk analizinde olan uzman yeteneği sayesinde büyük adımların sonuçlarını kesin bir şekilde çıkarır ve şirket sahiplerini ona göre yönlendirir. Ekonomiye son derece hakim olması ekonomik krizlerde danışmanlığını yaptığı şirketin etkilenmemesini ya da bu krizi mümkün olan en az zararla atlatmasını sağlayarak maddi odaklı batma sebeplerini şirketler için etkisiz hale getirir. Çalışmaktan korkma, çalışmadan ve özveride bulunulmadan kazanılmaz düşüncesini savunan Tunç Vidinli, şirketler için en iyi çalışma şeklini belirleyerek elemanların en fazla hangi alanda çalışması gerektiğinin de net tavsiyelerini verir. Danışmanlığa başladığından beri birçok şirketin kurulum aşamasında da yer alan Tunç Vidinli danışmanlığını yaptığı her şirkete onlar için en fayda sağlayacak kararı almalarında yardımcı olur.  Şirketleri gerek oluşum evrelerinde, gerek ise yönetim biçimlerinin düzenlenmesinde destekleyerek çalışma politikalarının bozulmamasını ve korunmasını sağlar.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑