Yerel Basortusu

Yayımlanma Tarihi: Mart 27th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Tesettür Modasının Kalbi Burada Atıyor

Tesettür giyimde her bedene ve tarza uygun tasarım seçeneklerini bulabileceğiniz sitemizde yeni sezon trendlerine uyumlu, kumaş kalitesiyle farkını hemen belli eden yüzlerce ürüne tek tıkla ve oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kıyafet seçiminiz her ne olursa olsun tesettür giyim kataloğumuzdaki başörtüsü modelleri ve bonelerden büyük beden kıyafetlere kadar satın alacağınız tüm ürünlerin birinci sınıf kumaş kalitesine sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Eşarp ve şallarımız kadar dış giyim ürünlerimiz de yeni sezonun trendi belirleyen tasarım çizgilerine sahip olduğundan, tesettüre uygun şekilde giyinmek isterken şıklıktan taviz vermenize gerek kalmıyor. Kataloğumuzdaki şal ve eşarp modelleri kadar giyim ürünlerinde de birbirinden şık ve rengârenk tasarımlara yer veriyor ve böylece yeni sezonda kendine özgü bir stile sahip olmanızı sağlıyoruz.

Tesettür giyim tercihleriyle gündelik hayatta şık görünmek istediği gibi hareket özgürlüğünden de ödün vermek istemeyen bayanlar için rahatlık vaat eden tasarım seçenekleri sunuyor, üstelik bu giyim konforundan yararlanmak için estetik görselliği ikinci plana atmanıza da gerek bırakmıyoruz. Yeni sezon başörtüsü ve eşarp modelleri kataloğumuzdan etek, pantolon, bluz, takım, tunik ve tüm diğer ürünlerimize kadar özgün tasarımıyla göz kamaştıran bir şıklığa sahip olmanız için yeni sezonun en gözde modellerini kreasyonumuzda beğeninize sunmaktayız. Kataloğumuzdaki başörtüsü modelleri ve eşarpların vaat ettiği şıklığı dış giyim tasarımlarımızdaki birbirinden şık ve kaliteli kreasyon ürünleriyle taçlandırabilir, renk ve tasarım konusunda yüzlerce alternatif sunan ürünlerimiz arasından yapacağınız seçimlerle kendi giyim tarzınıza uygun kombinleri kolayca yapabilirsiniz.

Kaliteyle zarif tasarımlarla prestijli bir şıklığı bir arada sunan tesettür giyim modellerimiz arasında büyük beden seçenekleri bulunduğu gibi, büyük bedene özel hazırlanmış özel tasarım ürünleri bulabileceğiniz ayrıca kreasyon çeşitlerimiz de bulunmakta. Modern tasarım çizgisiyle yeni sezonun gözde renklerinin kullanıldığı abiye tasarımlardan klasik çizgiden vazgeçemeyenlerin beğenisine hitap eden tunik, takım, elbise ceket kombinlerine kadar her beğeniye ve bütçeye uygun ürünlerimizi Türkiye’nin neresinde olursa olsun bir tıkla, adrese teslim sipariş edebilirsiniz.

Haber Etiketleri: , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑