Yerel tesetturalmanya

Yayımlanma Tarihi: Mayıs 22nd, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

TESETTÜR GİYİM ABİYELER

Abiye denince akla ilk gelen şey uzun alışveriş telaşı, karar verme aşaması ve şık bir şey istediğinden emin olma ama uygun şeyin ne olduğunu bilememe süreci. Her kadının içinde bir kraliçe yatar. Böyle geceler içinizdeki o kraliçeyi dışa çıkarmak ve herkesin görmesini sağlamak için eşsiz bir fırsattır. Peki bu fırsatı nasıl değerlendirmez diye düşünüyorsanız Almanya’nın abiye elbise ve tulumları sizin gece tüm asaletinizi sergilemeniz için tasarlandı. Gece kavramı kendi kendine başlıca asil kavramlardan birdir. Gökyüzünde ay ve yıldızlar ahenk ve uyum içerisinde parıldarlar. Buradan yola çıkarak tasarlanmış olan Almanya abiye giysileri sizin bir ay parçası gibi görünmenizi sağlayacak. Gecede en çok parlayan şeyler göze çarpar. Ve her kadının parlak kumaşlara içten içe bir tutkusu vardır. Fakat genelde cesaret edemeyip yerine vücut hatlarını örtebilecek mat kumaşı tercih ederler. Hatanın en başı burada başlıyor. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır cümlesini özgüvenle değiştirdiğimiz de karşımıza daha iddialı bir kavram çıkıyor. özgüvenli olan her kadın güzel kadındırç bu mantıklılığından asla şüphe edilemeyecek bir kavram. İçinizde aynaya baktığınızda kendinize söylediğiniz güzel sözlerin hepsini sonuna kadar hakkediyorsunuz. Unu dışarıya yansıtmak sizin elinizde.

 Tesettür giyim sizin içinizdeki bu özgüvenli kadını dışarıya yansıtmanız için son derece titiz çalışmalarla tasarlandı. Alanında uzman tasarımcıların elinden çıkan bu abiyelerde güzelliğinize güzellik katmak için tüm ince detaylar düşünüldü. Parlak kumaşın risklerini ortadan kaldırmak için her bedene özel kesimler yapılan bu elbiselerin içerisinde kötü görünme ihtimaliniz yok. Büyük bedene kadar geniş bir beden seçeneği bulunmakla beraber, tasarlanan her elbise her bedenden mankenin üzerinde denenerek kusurlu görünen kısımlar üzerin uzun çalışmalar yapılarak abiyelerin duruşu mükemmellik çizgisine getirildi. Sizde gecenin en şık ve en parıldayan kadını olmak istiyorsanız birbirinden güzel bu elbiseler online satış seçeneğiyle kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑