Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 20th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Tatil’in Nabzı Çeşme’de Atıyor

Sıcakların gelmesi ile birlikte kendilerini popüler tatil mekanlarına atan ünlüler bu sefer soluğu Çeşme’de aldı. Birbirinden ünlü isimlerin boy gösterdiği Çeşme plajları oldukça renkli Çeşme’de birbirinden renkli kareler yakalanıyor.

ARZUM ONAN ÇEŞME’DE

Ekranların en güzel kadınlarından olan bir dönemlerin Avrupa güzeli Arzum Onan Çeşme’de tatil yapan ünlülerden biri. Annesi Serap Onan ile birlikte tatilin keyfini çıkaran Arzum Onan’ın yanında eşi Mehmet Aslantuğ olmadığı dikkatlerden kaçmıyor. Ünlü çift yıllardır süren mutlu evlilikleri ile ilgili dönem dönem ayrılma dedikoduları ile sarsılmışlardı ki, bu dönem deyine bu tarz dedikoduların kulaktan kulağa gezdiği bir dönem.  Arzum Onan’a ayrılma dedikodularını soran gazeteciler cevap alamazken Onan’ın bu soruları duyunca yüzünün oldukça asılması da gözlerden kaçmıyor. Yazın tadını annesi ile birlikte çıkarmaya çalışan Arzum Onan gündüzleri deniz kum güne derken, geceleri Alaçatı’da annesi ile geziyor.

NECATİ ATEŞ VE EŞİ DE ÇEŞME’DE

Çeşme tatilcileri arasında yer alan bir diğer isim ise Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Necati Ateş ve eşi. Tatil keyfi için Çeşme’yi seçen ünlü futbolcu eşi ile birlikte he güneşin hem de denizin tadını çıkarıyor. Gündüzleri sahilde bol telefon konuşmaları ile dikkat çeken Necati Ateş sezonun yorgunluğunu eşi ile birlikte atıyor. Gayet keyifli olduğu gözlerden kaçmayan ikilinin tatil için bir süre daha Çeşme’de olacakları söyleniyor.

MÜZİK DÜNYASI DA ÇEŞME’DE

Müzik dünyasının pek çok ünlü ismi de Çeşme’yi kendilerine tatil mekanı seçiyorlar. Çeşme’de göze çarpan isimlerden biri şarkıcı Lara, tatil sezonuna Çeşme’de başlayan Lara yeni bir albüm hazırlığında olduklarını, albüm hazırlıklarına bir süre ara vererek tatil yaptıktan sonra tekrar çalışmaya devam edeceğini söyledi.

FENERLİ YILDIZDA ÇEŞME SAHİLLERİNDE

Fenerbahçe’nin ünlü yıldızı Mehmet Topal’ında Çeşme’yi seçtiği gözlerden kaçmadı. Futbol sezonuna verilen arayı eşi Selda Topal ve ailesi ile birlikte Çeşme’de geçirmeyi tercih eden ünlü futbolcu yorucu sezonun yorgunluğunu bir an olsun kucağından bırakmadığı çocukları ile birlikte geçiriyor. Sezonun en hareketli tatil beldelerinden biri olan Çeşme cıvıl cıvıl tatilcileri ve ünlü akını ile hareketli bir sezona merhaba dedi.

Haber Etiketleri: , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑