Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 9th, 2019 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Tatileksper Balayı Önerileri

Balayı dönemleri çiftler için oldukça özel ve unutulmaz anlar oldukları için balayı konseptini ve tatilini çok iyi planlamak gerekmektedir. Özellikle seçilecek balayı otellerinin iyi özelliklere sahip olması ve sizlere konforun yanında beklenilen konseptte bir eğlence anlayışını da sunması gerekmektedir. Bu nedenle de Tatileksper sizlere özel balayı otelleriyle kendinizi şımartmanızı ve unutamayacağınız bir balayı yaşamanızı öneriyor. Yaz düğünleri ya da kışın düğün yapılsa bile yazın balayına gitmeyi düşünenler için en iyi tatil mekânlarında güzel bir tatil geçirmeye olanak sağlayan Tatileksper için Alanya, Belek, Side, Marmaris, Fethiye gibi tatil beldelerinde yer alan birçok otel hizmet vermektedir.

Balayınızı geçirmek için Tatileksper’in kalitesinden yararlanmak istiyorsanız yüksek hizmet kalitesine sahip otellerden Sun Beach Resort Bodrum gibi 4 veya 5 yıldızlı otellere kadar birçok seçeneği balayı otelleri içinde bulmanız mümkündür. Üstelik bu otellere erken rezervasyon yaptırmanız durumunda çok özel balayı konseptlerinden % 50’ye kadar varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Tatileksper balayı otelleri içinde çok özel fiyatlı otellere ultra herşey dahil ve herşey dahil olmak üzere iki farklı kategoride ulaşabilir, ihtiyacınıza uygun olanı eğer isteklerinize uygun bir destinasyondaysa da kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Erken rezarvasyonların dışında otellerle irtibata geçerek özel fiyatlar alacağınız fırsatlara da yine Tatileksper’den ulaşabilirsiniz. Bu özel gününüzde balayı konsepti için bu kadar fırsat ve kampanya sağlayan başka bir platform bulamayacağınızın garantisini verebiliriz.  


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑