Yerel tassiz kolye

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 14th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Taşsız Kolyelerin Anlatım Gücü         

     

Kolye tasarımları kendini her zaman yenileyen tasarımlarıyla kadınlar tarafından büyük bir ilgiye maruz kalmaktadır. Kolyelerin saf duruşları ve güçlerini doğadan aldıkları güçle, yine bir doğa harikası olan kadınların boynunu süslediklerinde ortaya çıkan görüntü gören herkesi kendinsine hayran bırakacak çarpıcılığa sahiptir. En kıymetli mücevherlerin eşsiz bir dokunuş yaptığı kolyeler ilk zamanlardan bu yana kadınlar için her zaman çok özel takılar olarak, gördükleri yoğun ilgi karşılığında takı tasarımcılarının ortaya daha değişik modeller çıkarmasına ve her modelin farklı bir anlatım gücüne sahip olmasını desteklemiştir. Takı alanında yeni bir moda yaratan bu akım, kadınların saf güzelliklerini en saf şekilde ortaya çıkarmalarını sağlarken aynı zamanda takıların anlatım güçlerine de daha çok önem verilmesini sağlamıştır.

İlk zamanlarda görkemli taşlarla süslenen takılara daha çok ilgi duyulması taşlı takıların oluşmasını sağlarken, sembolik anlatımların gücü keşfedilmeye ve anlaşılmaya başlandıkça anlatım gücü daha yoğun takılara yönelim başlamıştır. Sembolik anlatımların parıltılı taşlarla kadınların gönlüne taht kurdukları tasarımlardan sonra şimdi takı modasında hakim olan sadelik akımı çok kısa zaman içerisinde çok güçlü olarak yerini almış ve büyük bir başarıya imza atmıştır. Sadelik akı9mını n harika bir temsilcisi olan taşsız kolyeler, taşıdıkları anlamlar sayesinde kadınlar için oldukça değerli takılar arasında yer almaktadır.

Taşsız kolyeler tasarım şekilleriyle de oldukça emek isteyen bir takı türüdür. Mücevherin direk istenilen model şeklinde matlaştırılarak kesilmesi sonucu elde edilen taşsız kolyeler özellikle son iki yıldır en çok tercih edilen takı modelleri arasında yer almakta. Daha öncelerden değişik kolye uçları olarak karşımıza çıkan ancak iki yıldır direk mücevherin kendisinden elde edilen taşsız kolye modellerinin mazisi iki yıla dayansa da model seçenekleri ile oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olması, taşsız tasarımların kısa zaman içerisinde kadınlar için ne kadar önemli olduğunun büyük bir kanıtıdır.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑