Yaşam no image

Yayımlanma Tarihi: Kasım 14th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Taşınmak Artık Çok Kolay

evden eve nakliyatTaşınma gereksinimlerinde internet başında saatlerce zaman geçirmek ve üstelik harcanan zamana karşın hizmet kalitesinden emin olunabilecek bir evden eve nakliyat firması bulmamak, bugüne kadar pek çok kişinin yaşadığı ve bugün de yaşanmaya devam eden bir sorundur. Arama motoru kullanımı nakliye firması konusunda bulunulan ile de bağlı olarak bazen yüzlerce farklı alternatif sunarken, ailelerin bu alternatiflerden hangisine güvenebileceğinden emin olmaması internet kullanmanın işi pek fazla kolaylaştırmamasına neden oluyor. Nitekim kimi aileler profesyonel, deneyimli ve dev filolara sahip olan evden eve taşıma firmalarıyla anlaştığını zannederken taşınma günü gelip çattığında karşısında yasadışı olarak çalışan korsan nakliyatçıları ve bu kişilerin ancak külüstür olarak nitelendirilebilecek nakliye araçlarını görüyor. Bazı ailelerse web sitesinde yüksek uçan vaatler veren firmalarla yaptığı telefon görüşmelerinde kendisine verilen sözlere güvenerek yazılı herhangi bir anlaşma yapma gereği görmemekte lakin taşınma sırasında ortaya çıkan sorunlar nedeniyle büyük mağduriyet yaşadığını iddia etmekte.

Teklifler Arasından Seçim

Ev taşıma ihtiyaçlarında ilk başvurulacak adresin Evimden Evime olmasının sebebi, sitenin hemen her ailenin en temel ihtiyacı olan bu duruma farklı ve akılcı bir çözüm sunmasıdır. Zira site tüm kullanıcıları için ile ve ihtiyaca bağlı olarak yüzlerce firmayla iletişim kurabiliyor ve tüm bu firmalardan teker teker teklif alarak kullanıcısına sunabiliyor. Site kullanıcılar bulunduğu ilde hizmet veren firmalardan teklif almak için uğraşmıyor çünkü firmalar müşterilerin tercihi olmak için çaba sarf ediyor. Siteye giriş yapan kullanıcı birkaç konuda kısaca bilgi verdikten ve eşyası taşınacak olan evin hangi şehirde olduğunu belirttikten sonra arkasına yaslanarak rahatlıyor. Çünkü bu şekilde talep gönderildikten sonra site çalışmaya başlıyor ve kullanıcısının ihtiyacını karşılamayı vaat eden en kaliteli nakliye firmalarından çok kısa sürede teklif alıyor. Kullanıcı birkaç dakika içinde kendisine ulaşan fiyat teklifleri sayesinde en ekonomik seçeneğe kolayca yönelebiliyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !