Magazin

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 3rd, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Tarkan’a Ağır Suçlama

Türkiye’nin mega starı olarak bilinen ve dünya tarafından tanınan bir üne sahip olan Tarkan akıl almaz bir suçlama ile karşı karşıya kaldı. Mega star Tarkan’a ABD’de bir kadının yaptığı suçlamaya inanamayacaksınız. Amerika Birleşik Devletleri’nde Washington Parish kentinde yaşayan bir adın Tarkan’ı kendini taciz etmekle suçladı. Kulaklarınıza dahi inanamayacağınız bu olay gündemin en çok konuşulan olayları arasında yerini aldı. 911 acil yardım hattı ile yardım isteyen bir kadın bir adamın yaklaşık 2 haftadır kendisini taciz ettiğini ve sonunda evine girerek kendisine saldırdığını söyleyen kadın şikayetçi oldu. Kadının polis ekiplerine verdiği resim ise mega star Tarkan’ın resminin ta kendisiydi.

MİRANDA MİREY:’’BANA SALDIRDI’’

Daha önce bir benzeri yaşanmamış olan bu olayda olaylar şu şekilde gelişti. 36 yaşındaki bir kadın olan Miranda Mirey ABD’de yaşıyor. Yaklaşık iki hafta kadar önce bu kadın barda bir adam ile tanışıyor ve bu adam Miranda Mirey’i takip etmeye başlıyor. Miranda Mirey adama evli olduğunu söylese de bu durum değişmiyor ve Miranda Mirey adam tarafından takip ve taciz edilmeye devam ediliyor. Kendisini hem cep telefonundan hem de ev adresinden bulup tacizine devam ettiğini söyleyen Miranda Mirey bu durumdan son derece rahatsız olduğunu dile getiriyor. Korunma talep eden Miranda Mirey’e koruma talebinin kararı çıkıyor fakat o gün Miranda Mirey 911 acil servisi arayarak çılgınlar gibi başından geçenleri anlatmaya başlıyor.

TACİZCİNİN FOTOĞRAFI TARKAN’IN ÇIKTI

Miranda Mirey başında geçenleri şu şekilde anlattı, bir adamın onu taciz ettiğini ve en sonunda evine girip ona saldırdığını anlatan kadın, tüfeği ile adama iki el ateş ettiğini ve onunda ormanlık bir alana kaçtığını söyledi. Polis incelemeler yapıp hiçbir iz bulamayınca, kadın onlara tacizcinin kendisine verdiğini söylediği fotoğrafı uzattı. Fotoğrafta ki isim ise Tarkan’ın ta kendisiydi. Google taraması sayesinde olayın iç yüzünü anlayan polisler kadını hemen tutukladılar. Psikolojik sorunları olduğu için bu olayları yaptığını ve bu hikayeyi uydurduğunu söyleyen kadın, bütün her şeyin yalan olduğunu sonunda itiraf etti.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑