Magazin

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 2nd, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Survivor Hilmi Cem

Dün gece yarısı sonuçlanan Survivor yarışmasının birincisi belli oldu. Yaz döneminin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor ünlüler ve gönüllüler takımı olmak üzere iki ayrı takım üzerine kurulmuştu. Ünlüler takımında Doğukan Manço ve gönüllüler takımından Hilmi Cem arasında geçen yarışma finalinde açık ara farkla Hilmi Cem Survivor unvanına sahip oldu. Hilmi Cem’i seven milyonlarca kişinin ekranlara kilitlendiği o dakikalar da heyecan doruğa çıktı. Survivor yarışmasının yeni birincisi Hilmi Cem 1992 Muğla doğumlu. Muğla Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda eğitim gören Hilmi Cem doğduğundan beri dans ile yakından ilgili. Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu ve yapımcılığını üstlendiği programda Hilmi Cem ile Doğukan Manço arasında son yarışmada kıyasıya bir yarış yaşanmıştı. Baş başa yaptıkları bu son mücadeleyi Hilmi Cem kazanırken Doğukan Manço yenilmişti. Bu durum oylara etki etti mi bilinmez ama Hilmi Cem sevenlerin bu yarışmada onu hiç yalnız bırakmadıkları aldığı oylardan anlaşılıyor.

İLK KEZ BİR GÖNÜLLÜ SURVİVOR OLDU

Survivor programı başladığından beri ünlüler gönüllüler diye ayrılan takımlar içinden ilk kez bir gönüllü Survivor unvanına sahip olmayı başardı. Survivor yarışmasında bu ilki yaşayan isim olan Hilmi Cem tanıdık dans gösterisi ile yarışmanın final gecesi sevenlerini coşturdu.

FİNALDE GERGİN ANLAR

Survivor finalinde ünlüler ekibinden Irmak Atuk ile Nazenin arasında oldukça gergin anlar yaşandı. Bu anlarda araya girmek zorunda kalan Acun Ilıcalı iki yarışmacının yarışmadan beri gergin oldukları için barışmalarını istese de başta Irmak Atuk olmak üzere iki yarışmacı da bu duruma sıcak bakmadı. Survivor yarışmasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Duygu’nun diğer yarışmacılar ile arasında ki buzlar erirken final programında yaşanan gergin anlara Irmak Atuk ve Nazenin imza attı. Finalde tüm Survivor ekibi tam kadro Kıbrıs’taydı. Oldukça eğlenceli görüntülerin ekranlara taşındığı final programına pek çok isim damgasını vurdu. Survivor final eğlencesi için Kıbrıs’a gelen ünlü  isimlerden bazıları, Arda Turan ve Hülya Avşar oldu. Arda Turan ve Ümit Karan arasında geçen samimi atışmalar gecenin en eğlenceli dakikalarından biriydi.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑