Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 30th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Survivor Finalistleri Kimler Oldu?

Son birkaç aydır devam eden Survivor yarışması nefes kesen bölümleri ardında bırakarak finale yaklaştı. Oldukça konuşulan bir yarışmayı geride bırakan Acun Ilıcalı dün gece Survivor’da ki son finalistin de adını açıkladı. Öncelikler bu haftaya Doğukan, Ümit Karan ve Hilmi Cem birlikte girmişlerdi. Hilmi Cem bu hafta son dokunulmazlığa sahip olarak Ümit Karan ve Doğukan Manço’nun SMS oylamasına çıkmalarını sağladı. SMS oylamasında ise dün gece Doğukan Manço finalist olmayı başararak Ümit Karan’ı eledi. Ünlüler ve gönüllüler olarak ikiye ayrılan Survivor yarışmasında bu gelişme ile birlikte ünlüler takımında Doğukan Manço ve gönüllüler takımından Hilmi Cem finalin ismi oldular. Son derece heyecanlı ve sevilen bir program olan Survivor birbirine çok denk iki büyük yarışmacısı ile finale giriş yaptı.

GÖNÜLLÜLERİN HİLMİ CEM’İ KİMDİR?

Survivor yarışmasında tanıdığımız Hilmi Cem İntepe son günlerde bir hayli hayran kitlesi elde etmiş bir yarışmacı. Hilmi Cem İntepe’in hayran kitlesi onun yaşam hikayesini oldukça merak ediyor. Hilmi Cem İntepe 19 Mayıs 1992 Muğla doğumlu. Muğla’nın Yenice ilçesinde doğan Hilmi Cem’i bizler Survivor’dan önce Yeteneksizsiniz yarışması ile tanıdık. Yine Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu bu programda dans yeteneği ile tanıdığımız Hilmi Cem İntepe Allstar Dance Academy’nin kurucusu. Bodrum’da yaşayan Hilmi Cem dans için yaşayan biri. Hiçbir dans eğitimi almadan, çocukluğundan beri dans eden Hilmi Cem olağanüstü bir dans yeteneğine sahiptir. Survivor yarışmasında bazı eğlence geceleri bu dans yeteneğini gösteren Hilmi Cem İntepe hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip. Hilmi Cem en çokta Latin dansları alanında deneyim ve başarı sahibi. Türkiye’de pek çok kez Latin dansı alanında şampiyonluk kazanan Hilmi Cem Yeteneksizsiniz yarışmasında da dans yeteneğini konuşturmuştu. Yeteneksizsiniz programında Hülya Avşar ile arasında oldukça konuşulan konuşmaların yaşandığı Hilmi Cem finale çıkmayı Yeteneksizsiniz yarışmasında başaramadı. Yeteneksizsiniz yarışmasında başaramadığı final heyecanını Survivor yarışmasında yakalayan Hilmi Cem önümüzde ki günlerde Doğukan Manço ile arasında oldukça çekişmeli günlerin yaşanacağı bir yarışmaya tanıklık etmemizi sağlayacak.

 

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑