Siyaset

Yayımlanma Tarihi: Haziran 28th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

“Su Taksim’de alışkanlık yaptı”

Taksim yine sular altında! Caddeleri göle çeviren bu kez Toma’lardan sıkılan su değil, yanlışlıkla patlatılan su borusu oldu. Borudan fışkıran su taksim metrosuna doldu.

Taksim’de yapılan çalışmalar esnasında işçiler tarafından kullanılan kepçe ile yanlışlıkla patlatılan su borusu İstanbullulara zor anlar yaşattı. Metrelerce yükseğe fışkırmaya başlayan su önce Taksim Meydanı’nı küçük bir göle çevirdi. Ardından Taksim Metrosu da sular altında kaldı.

Metro seferleri durduruldu. Ancak vatandaşlar uzun süre metro içerisinde mahsur kaldı. Hem zeminden hem de tavandan dolan suyu durdurma çalışmaları başarılı olamayınca iş makineleri ile patlatılan borunun üzeri örtülmeye çalışıldı.

Metrodan inen vatandaşlar birden kendilerini suyun içinde bulunca ne yapacağını şaşırdı. Sonraki seferlerde vatandaşlar yapılan anonslar ile Osmanbey’e yönlendirildi. İSKİ ekipleri boruyu onarma çalışmalarına başladı. Yaşanan bu olay sosyal medya müdavimlerini harekete geçirdi. Taksim’de suyun alışkanlık yaptığı yorumları paylaşım rekorları kırıyor.


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑