Magazin meryem uzerli

Yayımlanma Tarihi: Haziran 23rd, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Sosyal Medya Çalkalanıyor Hürrem Dönüyor

Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem’i Meryem Üzerli tükenmişlik sendromu nedeni ile Almanya’ya gitmiş yerine ise Vahide Gördüm diziye yeni Hürrem olarak giriş yapmıştı. Hal böyle olunca eski ve yeni Hürrem karşılaştırmaları yapılmış sosyal medya eski Hürrem’i geri istemişti. Meryem Üzerli ise Almanya’ya hiç dönmemek üzere gitmişti. Sevgilisi Can Ateş’te Meryem bir daha dönmeyecek diyerek olayın altını çizmişti. Oysa bugün olayın tam tersi ortaya çıktı. Dizi yapımcısı ile fazla para istediği gerekçesi ile yollarını ayırdığı söylenen Meryem Üzerli bu konuda yorum yapmamış ve bu söylentiler birer dedikodu kalmıştı. Meryem Üzerli’nin aslında başka bir proje fikrinde olduğu kimsenin aklına gelmemişti!

MERYEM DÖNÜYOR AMA HÜRREM OLARAK DEĞİL

Bugün çıkan bir habere göre Meryem Üzerli dizi ekibi ile yolarını başka bir nedenle ayırdı. Meryem dizi devam ettiği sırada başka bir dizi filmi için imza atmış ve bu nedenle dizi ile yollarını ayırmak istemişti, bunun içinde oldukça yüksek paralar istemiş ve buna zemin hazırlamıştı. Muhteşem Yüzyıl’ın sezon finalinden sonra herkes eski Hürrem’i geri istemiş Vahide Gördüm’ü Hürrem rolüne hiç yakıştırmamıştı.  Oysa Meryem’in dönüşünün başka bir dizi için olması Üzerli’nin herkesi şok etmesine neden oldu. Sosyal medya sitelerinden milyonlarca kişi Meryem’in bu kararını konuşan yorumlar ile olayı değerlendirmesini yapıyor. Bütün meraklıları ise Meryem şimdi hangi dizide oynayacak diye ortalığı yıkıyor.

MERYEM ÜZERLİ ÜÇ KATI PARA İLE ANLAŞMIŞ

Meryem Üzerli’nin yeni dizi için tam üç katı fazla para ile anlaştığı söylentiler arasında. Muhteşem Yüzyıl’da aldığı aylık paranın tam üç katını alarak bir rekora imza attığı konuşulan Meryem Üzerli’nin Muhteşem Yüzyıl’ı işte tam da bu nedenden ötürü bıraktığı sosyal medya başta olmak üzere tüm medya dünyasında konuşuluyor.

MERYEM’İN HASTALIĞI YALANMIYDI?

Almanya’ya gitmesini tükenmişlik sendromu diye adlandırılan bir hastalığa bağlayan Meryem Üzerli ve çevresi bu haberlerden sonra bu hastalığın yalan odluğu dedikodularına ne cevap verecek merak konusu. Nitekim olayın altından başka bir yapım ile atılmış imza olduğu daha önce hiç bilinmeyen bir durumdu.

Haber Etiketleri: , , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑