Yaşam bedelli askerlik

Yayımlanma Tarihi: Aralık 13th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

Sizce Bedelli Askerlik Çıkmalı Mı ? (Anket)

Son günlerde yeniden alevlenen Bedelli Askerlik tartışmaları sürüyor. Bir yandan bedelli askerlik çıkmalı diyen siyasetçiler, bir yandan böyle bir çalışmanın olmadığını, olmayacağını belirtenler.

Peki ya siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ?

Sosyal medya üzerinde çok büyük bir kitle bedelli askerlik uygulamasının bir ihtiyaç olduğunu dile getiriyor ve seslerini duyurmaya çalışıyor, hatta bunun için web siteleri kurulmuş, kampanyalar başlatılmış durumda. Bu sefer talep edilen bedelli askerlik uygulamasının en temel sebebi ise iş hayatlarını düzene oturtmuş gençlerin askerlikten sonra iş hayatına sıfırdan başlamak zorunda kalacak olmaları. Elbette aile geçindirmekte olduğunu ve çaresiz durumda olduklarını dile getiren büyük bir kesim de söz konusu.

Size soruyoruz,  Bedelli askerlik sizce çıkmalı mı, çıkmamalı mı ? Lütfen anketimize cevap verin:

Sizce Bedelli Askerlik Çıkmalı Mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor …

Not: Lütfen anketi paylaşarak daha geniş kitlelerin cevaplandırmasına yardımcı olun. Katıldığınız için teşekkürler.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !