Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Kasım 4th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Sistem Belgelendirme

Çeşitli yönetim sistem belgelendirme çalışmaları yapılırken, işletmenin ulusal ve uluslararası kuruluşlar tarafından açıklanan standartlara uygun faaliyet gösterdiği, açıkladığı politika ve hedefleri sürekli olarak gerçekleştirebilme kapasitesine sahip bulunduğu ve bunları etkin bir şekilde uyguladığı tespit edilmektedir.

İşletmelerin kurdukları ve uyguladıkları bir yönetim sisteminin belgelendirilmiş olması, hem kendilerine hem de ilişkide oldukları üçüncü taraflara değer yaratmaktadır. Bir yönetim sistemi belgelendirilmiş olmakla, işletmenin, ilgili sistemin belirlediği koşullara uygun faaliyet gösterdiği konusunda güvence verilmiş olmaktadır.

Bugünün dünyasında ekonomik, siyasal ve küresel anlamda ilişkiler çok daha hızlı gelişmektedir. Bilgisayar ve iletişim teknolojlerinde yaşanan gelişmeler baş döndürücü olmaktadır. Enformasyon, teknoloji ve iletişim alanlarında işletmeler amansız bir yarış içindedir. Bugünün küresel ilişkiler ağında ayakta kalabilmek için işletmeler, bütün sektörlerde müşteri talep ve beklentilerine uygun üretim yapmak zorundadır. Bunu başarmak ise daha tasarım aşamalarından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçleri kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim sistemlerinin uygulanması ile olmaktadır.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !