Siyaset sırrı süreyya önder mal varlığı

Yayımlanma Tarihi: Aralık 9th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Sırrı Süreyya Önder Mal Varlığını Açıkladı: “Yok Şükür”

Sırrı Süreyya Önder son 15 yıldır yaşanan artışlarla birlikte olmak üzere mal varlığını Twitter aracılığı ile açıkladı ve her adaydan da aynı açıklamaları beklediğini iletti.

Kendisine yönelik, “TOKİ’den ev çıktığı” iddialarına yanıt veren HDP İstanbul adayı Sırrı Süreyya Önder, “çok şükür hiç tapum yok” dedi.

“Çok şükür. İlk meclise girdiğimizde iki yıl önce TOKİ kurası çıktı. İlk taksitini bile ödeyemedim. İptal ettiler. Şimdi ‘TOKİ’den ev çıktı’ diyenler, iki yıl önce iptal edilen işi şimdi güncelleyenler. Hiç bir malım mülküm yok şükür. Sıra sizde. Sizin başkan adaylarınızda mal varlığını açıklasın. 150 karakter yeterse:)) (Twitter mesajındaki 140 karakter sayısını kast ediyor) Benimkine 8 karakter yetiyor ‘yok şükür’. Bana ve aileme ait bir tapu varsa bulanındır. Bir maaştan fazla para varsa bulanındır. Hodri meydan. Çağrımdır: Her aday mal varlığını açıklasın. Son 15 yıl içindeki artışlarla beraber. Ben açıkladım. Audi marka bir aracım var. Trafik kazasında pert olmuştu. Onun toparlanmış halidir. Kasko bile yapmıyorlardı. İnsanlık onuru haram servetlerden önemlidir.”

 

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !