Sosyal Medya farkvar

Yayımlanma Tarihi: Eylül 14th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Seyahatlerinizde Farkvar

Hepimizin günlük hayat temposu gittikçe artmaya devam ediyor. İş, okul, ev hayatı derken günlerin nasıl geçtiğini bile unutuyoruz belki. Hatta öyle ki bu yoğun tempolu günlerimizde tatil planı yapmak bile neredeyse çok zor hâle geldi. Kalacak otel aramak, uçak ya da otobüs bileti ayarlamak koşturmacayla geçen günlerimize yeni dertler eklemek gibi gelir bize. Fakat o günler geride kaldı. Farkvar ile artık tek bir tıkla tatilimizi planlayabiliriz. Bunu yaparken hiçbir zaman kaybına da gerek kalmaz. Çünkü ihtiyacınız olan her türlü hizmeti burada kolayca bulabilirsiniz. 100’den fazla havayolu şirketi ile anlaşmalı olan Farkvar ailesi ile uçuşlarınızı planlayabilirsiniz. Bunun yanında 250’den fazla otobüs firması ile de seyahatlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Aynı zamanda yüzlerce oteli de bünyesine katmış olan Farkvar, tatil planlamalarınızı yaparken otel arayışlarınızda da sizlere yardımcı oluyor.

Otobüs ve uçak bileti ararken Farkvar’a danışarak tüm seyahatlerinizi en uygun fiyata getirmek sizin için çok kolay. Yüzlerce otobüs ve uçak seferini aynı ekranda görme imkanı sunan Farkvar ile ihtiyacınız olan seferlerin fiyatlarını tek bir tıkla görüntüleyebilirsiniz. Böylece fiyat kıyaslaması yapabilir ve size en uygun olan seferi seçerek devam edebilirsiniz. Ayrıca tüm seferlerin güzergahları dahil olmak üzere birçok bilgiye de buradan ulaşabilirsiniz. Herhangi bir plan değişikliğiniz dolayısıyla biletinizi iptal veya iade etme hakkına da sahipsiniz. Yolculuk saatine son 1 saat kalana kadar kesintisiz iade ve iptal işlemleri yapabilirsiniz. 7 / 24 müşteri destek hattı sayesinde hem istediğiniz seferin bilgisine ulaşabilir hem de bilet iade ve iptali işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Biletinizi satın alırken güvenli ödeme yöntemi sayesinde tüm bilgileriniz 3D Secure ile korunmaktadır. Bu yüzden kart bilgilerinizi güvenle girebilir ve biletinizi satın alabilirsiniz.

En iyi otobüs ve havayolu firmalarını www.farkvar.com adresinde bulabilir ve her bir firmanın fiyatlarını karşılaştırarak cebinize en uygun olanı 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde seçebilirsiniz. Artık seyahatlerinizi Farkvar ile kolayca planlayın. Siz de farklı seyahat etmenin Farkına Varın.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !