Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ağustos 19th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

Saniyede 25 bin 88 tweet!

Bir saniyede atılan tweet rekoru kırıldı! Hem de öyle bir kırıldı ki, bir önceki rekor tam dörde katlandı. Yeni rekorun sahibi ise bir animasyon filmi oldu!

Twitter yeni açıklaması ile yine tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Sosyal paylaşım sitesi sadece bir saniyede atılan tweet rekorunun kırıldığını belirtti. Günde yaklaşık olarak 500 milyon tweetin atıldığı bu platformda yeni tweet rekorunun sahibi Japon yapımı bir animasyon filmi oldu.

Twitterda bir saniyede atılan tweet rekoru Japonlara aitti. Yılbaşı gecesinde 33 bin 388 tweet atılmış ve rekor Japonların hanesine yazılmıştı. Yeni rekor da yine Japonya tarafından kırıldı. Japon yapımı olan Castle in the Sky adlı animasyon film bir ABD televizyon kanalında yayınlandığı 3 Ağustos gününde kendi ülkesine ait olan tweet rekorunu kırdı.

Gecede 143 bin tweet!

Sosyal paylaşım sitesi twitter’da saniyede 5 bin 700 tweet atılıyor. Animasyon filmi için ise saniyede 25 bin 88 tweet atıldı. Sadece 3 Ağustos akşamında atılan tweet sayısı ise 143 bin 199’a ulaştı.


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !