Sosyal Medya porselen braket

Yayımlanma Tarihi: Ekim 10th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Porselen Braket Uygulaması

Ortodontik tedavilerde kullanılan farklı materyallerden kaynaklı farklı metodlar vardır. Ortodonti teknolojisinin gelişmesi ile klasik tel uygulamalarının yanı sıra estetik açıdan daha avantajlı uygulamalar da kullanılmaya başlandı. Porselen braket, bu avantajlı uygulamalardan biridir. Klasik metal diş teli uygulamalarından farklı olarak şeffaf rengi sebebiyle görünmez olan porselen braketler, estetik kaygısı oluşturmadığından dolayı özellikle yetişkin kullanıcılar için kurtarıcı niteliği taşır. Seramik ve diş renginde olan bu braket ve teller leke tutmamaları bakımından da oldukça avantaj sağlar. Diş düzensizliği, bozuk çene yapısı ve diş eksikliği gibi durumlarda uygun olan porselen braket uygulaması, damak yarığını ve dişler arasında bulunan boşluğu gidermek için de uygulanır. Genel ortodontik problemlerin tedavisi için kullanışlı olan bu şeffaf braketler kişilerde alerjik reaksiyonlara sebep olmaz. Gelişen ortodonti teknolojisi sayesinde metal braketlerden daha güçlü olan porselen teller, bu sayede darbelere ve sert yiyeceklere dayanıklılık gösterir. Aynı zamanda metal braketlerden daha büyük olmasına rağmen şeffaf olduğu için uzaktan fark edilmez. Diğer diş teli uygulamaları ile hemen hemen aynı tedavi süresine sahip olan şeffaf teller, kişiye özel tasarlanmaları ve görünmez olmaları sebebiyle erken yaşta tedavi olmayan ya da işi dolayısıyla sürekli insanlarla iletişim halinde olan kimseler tarafından sıklıkla tercih edilir. İstanbul ortodontik tedavi yöntemleri, eski gülüşüne sahip olmak isteyen herkes için çözüm ortağıdır.

 Porselen Braket Tedavisi Fiyatları

İstanbul ortodontik tedavi fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Her hastanın çene ve ağız yapısı farklı olduğundan ortodontik problemi de farklı olur. Böylelikle tedavi süreci ve kullanılan malzemeler de kişiden kişiye değişiklik gösterir. Ancak porselen diş telleri, farklı yapıları ve özel olarak üretilmeleri dolayısıyla metal tel uygulamalarından pahalıdır. Hastanın başka bir tedaviye ihtiyacının olup olmaması da porselen braket tedavi fiyatlarını etkileyen faktörlerdendir. Bu sebeplerden dolayı tedavi öncesi yapılan muayene ile belirlenen fiyatlar daha detaylı olur. Siz de aradığınız tedavi yöntemini ve fiyatlarını öğrenmek için ortodontiktedavi.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. İstanbul ortodontik tedavi yöntemleri ve fiyatları hakkında bilgi alarak ücretsiz muayene randevusu oluşturabilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !