Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 22nd, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Popstar 2013’te Kim Birinci Oldu ?

Bu yılın en sevilen programlarından biri olan Popstar 2013 bu gece birincisini buldu. Son haftaların birincisi olan Bora bu hafta oldukça hastaydı ve hasta hali ile jüriden tam puan alırken. Halk tarafından final gecesinde 3. Seçildi. Bora’nın son haftayı 3. olarak bitirmesi ve yarışmada 3. olması şaşkınlıkla karşılandı. Yarışmanın 2. olanı ise ilk haftaların1. olan isim Recep oldu. Recep yarışmada oldukça ses getiren iki şarkı okudu ve 2. oldu. Popstar 2013’te kim birinci oldu diye sorarsanız eğer İsmail birinci oldu. Halkın çok sevdiği ve oldukça başarılı olan İsmail birinci olduğu söylendiğinde göz yaşlarına hakim olamadı. Bulgar göçmeni olan İsmail, Türk asıllı olup Bulgaristan’da doğup büyümüş ailesi hala Bulgaristan’da yaşamaktadır. Birincilik ödülü olarak İsmail 100.000 TL ödüle sahip olurken sevinçle birlikte gözyaşlarına hakim olamadı.

DEMET AKALIN SERDAR ORTAÇ’A ‘’DÖNEK’’ DEDİ

Gecenin önemli anlarından biri ise Demet Akalın ile Serdar Ortaç arasında geçen konuşma oldu. Serdar Ortaç’ın  İsmail’e performansından sonra ‘’gönlümün birincisi sensin’’ demesi ve İsmail’in ardından çıkan Mustafa’ya keşke İsmail’e 9 puan verseydim çünkü sen beni mest ettin sözleri demet Akalın’ın tepkisini çekti. Demet Akalın şaka ile karışık olarak el hareketi ile ‘’senin gibi dönek görmedim’’ demesi geceye damga vuran anlardan biriydi. İlerleyen konuşmalar içinde ise ‘’ ben döneğimdir’’ tarzında bir cümle kullanan Serdar Ortaç salonda kahkahalar yarattı. Oldukça renkli görüntüler ile ekranlara veda eden Popstar 2013’te Bülent Ersoy’un bütün yarışmacılara eşit mesafede durması dikkatlerden kaçmadı. Diva final gecesi olması dolayısı ile bütün yarışmacılara eşit yorumlar yaparken bazı şarkılarda adeta kendinden geçti.

FİNALE DİVA DAMGASI

Finale özel olarak yarışmacıların 2 performans seslendirmesine karar verilmiş ve bu iki performanstan final performansına bütün yarışmacıları Bülent Ersoy hazırlamıştı. Bülent Ersoy’un hazırladığı son şarkılar geceye damgasını vuran şarkılar oldu. Özelikle yarışmacıların başarı ile seslendirdikleri bu şarkılar ile diva adeta müzikle coştu. Yarışma sonrasında büyük bir Popstar 2013 veda partisi düzenlendi. Partiye bütün yarışmacılar ve Popstar ekibi katıldı.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑