Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ekim 24th, 2019 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Personel Taşımacılığında Dikkat

Personel servisi şirketi hizmetinde anlaşma sağlandıktan sonrası uygulamalar büyük önem taşımaktadır. Biz Meva Turizm olarak bu konuda kesinlikle taviz vermiyoruz. Öncelikli olarak aldığımız tedbirler ; sigortadan geçmektedir. Servis araçlarının kasko, trafik sigortası gibi zorunlu sigortaların haricinde “ferdi kaza koltuk sigortası” yaptırarak, tüm çalışanları araç içerisinde ayrı ayrı kişi başı teminatlı olmak üzere sigortalıyoruz.

Bu sigortanın önemi hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse; olası bir kaza durumunda araç içerisinde yaralanan personelin istenilen özel hastanede tedavi altına alınması ve bu tedavi sonucunda doğabilecek tüm masrafları sigorta şirketinin karşılıyor olması büyük bir kolaylığı beraberinde getiriyor. Aynı zaman da firmamız özel S.O.S ambülans şirketi ile anlaşmalı olup, tüm hafif ve ağır vakkalara anında müdahale ediliyor.

Bu güvenlik öneminin yanı sıra araçlarımızda tüm ilk yardım, yangın söndürme tüpü gibi acil ihtiyaçların çözümüne yönelik tüm kullanılacak araçlar eksiksiz bulundurulduğu gibi geçerlilik tarihleri de sürekli kontrol altındadır.

Araçlarının tümünün bakımları günlük olarak kontrol edilmekte ve muayeneleri gün geçirilmeden yaptırılmaktadır. Yapılan bakım çalışmaları yetkili servisler tarafından yapılarak gerekli formlara doldurulmak suretiyle, kayıt altına alınmaktadır. Kısacası biz turbus.com.tr olarak can taşıdığımızı biliyoruz!


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑