Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ekim 18th, 2019 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Paykwik Nedir?

Paykwik Kart nedir ? ve nasıl kullanılır sorusunun cevabını arıyorsanız doğru adrestesiniz. En uygun fiyata Paykwik Kart satın almak için sağ alttaki canlı destek den bilgi alabilirsiniz. Yine whatsapp üzerinden de ; kart alım hakkında ; detaylı bilgiye ve fiyat listesi hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.14 haneye sahip olan kart; bütün avantajları ve özelliklerinden yararlanıp satın almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Müşterilemizin güvenlik içinde ve herhangi bir dolandırıcılık durumu ile karşılaşmaması adına kullanabildiği ;14 haneli digital numaraya sahip elektronik kartlar sayesinde, hızlı ve güvenilir sonuçlar elde edilmektedir.  online ödeme kartları arasında en çok tercih edilen ve beklentileri ;en iyi şekilde karşılayan kartlardan biridir .Ve son derece güvenli bir sisteme sahiptir.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !