Sosyal Medya gate-vana

Yayımlanma Tarihi: Nisan 6th, 2021 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Orbital Valve ile Çözümler

Orbital Valve, zorlu hizmet uygulamalarının sürekli artan zorluklarına çözüm üretmesi ile bilinir. Yüksek kaliteli üretim ve hizmet gruplarımız ağır hizmet ürünleri alanında son derece profesyonel ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Kalite konusundaki itibarına dayanan Orbital Vana, herhangi bir sektörde en güvenilir, en yüksek kaliteli vanaları sunmak için tasarım, malzeme, kaplama ve diğer teknolojilerde araştırma ve geliştirme atılımlarını durmaksızın sürdürmektedir.

15 yılı aşkın bir süredir yalnızca zorlu hizmet pazarlarında vanaların üretimini ve imalatını yapmak, eşsiz bir uzmanlık anlamına gelir. Kazandığımız bu tecrübe ve uzmanlıklar ile hep daha iyisini yapmaya devam ediyoruz.

Ağır bir servis valfi gerektiren bir uygulama mevcutsa, orbitalvalve.com göreve uygun bir ürün tasarlama olasılığı vardır. Müşterilerimizle ortak çalıştığımız için, tasarımdaki gelişmelerimizin çoğu, özellikle onların benzersiz süreç veya sorunlarına hitap eden bir çözüm yaratmanın ve özelleştirmenin doğrudan sonucudur. 2004 senesinde ki ilk özel valf işimizde böyleydi ve bugün Orbital valve, 15 yılı aşkın bir süredir, işin her seferinde doğru ve zamanında yapılması için gereken ürünleri, hizmeti, bilgiyi ve yanıt verme yeteneğini yerine getirmektedir. Siz de Sürgülü Vanalar, Basınç Düşürücüler gibi kaliteli modellerimiz için bizi ziyaret edebilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !