Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Aralık 10th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Orbital Valve Farkı

Orbital Valve olarak ticari hayatına İstanbul Türkiye’de başlayan firmamız tecrübeli ve dinamik ekibiyle zor problemlere çözüm odaklı yaklaşımı , en iyiyi en uyguna en kısa sürede temin etme yeterliliği ile Endüstriyel Vanalar ve Tesisat ekipmanları tedariğinde öncü olma hedefi ile hizmet etmektedir. Yıllar geçtikçe deneyim ve tecrübe kazanan firmamız ile karşılaştığınız sorunları hızlıca çözüme kavuşturabilir, işlerinize hız kesmeden devam edebilirsiniz. Başarılı yönetim kadrosu ile yetenekli ve işini seven takım arkadaşları sayesinde müşterileri memnun etmeye kendini adamış olan firmamız bu görevini emin adımlarla yapmaya devam ediyor. Ayrıca karşılaştığınız sorunlara yalnızca kendi bünyesinde değil, dünyada adını duyurmuş ünlü firmalarla birlikte ortak çözüm bulma arayışını benimsiyor.

Müşteri destek hattı sayesinde sizlere 7/24 iletişim kolaylığı sağlayarak her türlü sorun anında sizlere hızlı ve kolay bir geri dönüş sağlıyor. Herhangi bir sorun anında iletişim birimimizi arayarak ister uzman kişiler tarafından telefonla iletişim kurabilir, isterseniz de bu uzman kişileri kendi sahanıza çağırarak derhâl yerinde bir uygulama ile çözümlere kavuşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini prensip haline getirmiş çalışma ekibimiz ile kendinizi kalite ve güvene emanet edebilirsiniz. Türkiye’de bu sektörün öncüsü olmayı ve dünyada da adını duyurmayı amaç edinen firmamızın sayfasında aradığınız hizmetleri bulabilirsiniz.

Orbital Vana Çalışma Prensibi
Her ORBIT valf, valf arızasının başlıca nedeni olan conta sürtünmesini ortadan kaldıran kanıtlanmış bir eğme ve döndürme işlemi içerir.
Bir ORBIT valfi kapatıldığında, çekirdek mekanik olarak yuvaya sıkıca sıkıştırılarak pozitif kapatma sağlar.
Bir ORBIT valfi açılmaya başladığında, çekirdek yuvadan uzağa doğru eğilir ve hat akışı, çekirdek yüzü etrafında düzgün bir şekilde geçer.
Bu, normal bilyeli, sürgülü ve tapalı valflerde tipik olarak düzensiz yuva aşınmasına neden olan lokalize yüksek hızlı akışı ortadan kaldırır. Çekirdek daha sonra tam açık konuma döner.
Hem açma hem de kapama sırasında conta sürtünmesinin olmaması, kolay, düşük torklu valf çalışması ve uzun vadeli güvenilir performans anlamına gelir. Valf sızıntısı tolere edilemediğinde, pozitif bir kapatma sağlamak için ORBIT çalışma prensibine güvenilebilir


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !