Yaşam

Yayımlanma Tarihi: Haziran 21st, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Öldürdü Facebook’tan Sevinç Çığlıkları Attı

İzmir bugün sansasyonel bir cinayet ile çalkalanıyor. İzmir’de meydana gelen cinayette 94 yaşında yaşlı bir kadın öldürüldü. İşin en ilginç tarafı ise bu yaşlı kadını öldüren kişinin 15 yaşında bir kız olmasıydı. Üstüne üstelik yaşlı kadı öldürdükten sonra kendisine ait Facebook profilinde oldukça enteresan paylaşımlar yapması herkesin tüylerini ürpertti. Adeta öldürdüğü için sevinç çığlıkları atan genç kız yakalandı.

94 YAŞINDA YAŞLI BİR KADINDI

Ölen Nuriye Sağ 94 yaşında oldukça yaşlı bir kadındı. Nuriye Sağ’ın cesedini ise oğlu Mahir Sağ buldu. Mahir Sağ her gün annesin ziyaret eder nasıl olduğunu kontrol edermiş. Son ziyaretinde ise annesini evde kanlar içinde yerde öldürülmüş bir şekilde bulmuş.  Annesini görür görmez polisi arayan ve olay yerine polisi çağıran Mahir Sağ, annesinin 8 yerinden bıçaklanarak öldürüldüğünü öğrendi.

KORKUNÇ GERÇEK KATİL 15 YAŞINDA BİR KIZ

Olayın en korkunç tarafı ise katilin 15 yaşında bir kız çıkması. Yetiştirme yurdunda kalan ve buradan dönem dönem Sağ’ın yanına kalmaya gelen G.B.K. olayın arkasından çıkan isim oldu. G.B.K. yetiştirme yurdunda büyümüş ve hala yetiştirme yurdunda kalan bir kız çocuğudur. G.B.K. bazen yutan kaçarak Nuriye Sağ ile kalırmış. G.B.K. olaydan kısa süre sonra yakalandı ve cinayet şubeden çocuk şubeye sevk edildi.

FACEBOOK’DA PAYLAŞMIŞ

Nuriye Sağ’ı öldürdükten sonra Facebook sosyal paylaşım sitesinden yazılar yazan G.B.K.  yazdıkları ile adeta şok etti. ‘’Yamanlar yolcusu kalmasın’’ diyerek öldürdüğü yaşlı kadının defin edileceği mezarlığı işaret eden kızın olayın ardından hiçbir pişmanlık duymadığı gözlenmiş. Ardından ise ‘’bekle beni ıslah evi ben geliyorum’’diyerek ceza evine gitmeye hazırlıklı olduğunu gösteren kız, bu hareketleri ile adeta herkesi şok etti. Nuriye Sağ’ın cenazesi adli tıp kurumuna sevk edildi. ATK’den gelen rapora göre ölüm nedeni delici ve kesici aletle yaralanma. Cenazesi yakınlarına teslim edilen Nuriye Sağ’ın hangi amaçla öldürüldüğü ve neden cinayeti işleyen kızın kendinde kaldığı hala bilinmemekte. Kızın soğuk kanlı tavırları ise 15 yaşında bir kız çocuğu için anlam verilemeyen bir durumda.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑