Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Mayıs 13th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Öğrenci Taşımacılığı Hizmetleri

Okul servisi okul öncesi dönemden yükseköğrenim dönemine kadar sadece öğrenci taşıyan ticari tescilli yolcu taşımaya mahsus araçtır. Okul servsileri ihale ile okulunuzun anlaştığı şirketler tarafından çekilmektedir. Okul servis araçlarının ilgili belediyelerden özel izin belgesi alması gereklidir.

Çocuğunuz evinize uzak bir okula gidiyorsa, zamanının önemli bir kısmını geçireceği önemli yerlerden birsii okul servisi olacaktır. Böylece çocuğunuzun yaşamında ”okul servisi” dönemi de açılmış olacaktır. Bu dönem anne-babadan ayrı olarak seyahat edebilme özgürlüğüne sahip olan çocuğunuz için heyecan verici bir deneyim olacaktır. Özellikle, Turbüs Öğrenci Servis Firması bu hizmetleri tamamen profesyonel bir şekilde sunmakta ve yüzlerce aileyi mutlu etmektedir.

Okul servis şöförünün, E Sınıfı Sürücü Belgesi için 3 yıllık, B sınıfı sürücü gelcesi için 5 yıllık sürücü belgesine sahip olması ve psikoteknik raporuna sahip olması gerekmektedir.

Okul servis hosteslerinin ise en az 22 yaşında ve lise mezunu olması gerekmektedir.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !