Sosyal Medya cam bölme

Yayımlanma Tarihi: Eylül 10th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Ofislere Özel Cam Bölmeler

İnce zarif alüminyum profillerle camın birleşmesiyle mekân dekorasyonlarında kullanılan cam bölme duvar, göz alıcı görünümünün yanı sıra iç mekânlarda ferahlık katar. Bizler cam bölme duvar işlerinizde en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktayız. Son teknoloji cam bölme duvar ile  ürünleriyle müşteri memnuniyetini odaklı çözümler yaratıyoruz. Firmamız İsteğinize Ve Seçtiğiniz Renk ve modele göre Isı yalıtımı sağlayan Cam Bölme Duvar üniteleri üretmektedir. Cam bölme duvar ürünlerimizin üretiminde hiç bir kimyasal madde kullanılmadığını gösteren tescil sertifikası mevcuttur. Çağrı inşat topluluğu olarak, Müşteri Memnuniyetini İlk prensibi olduğunu kabul ederekISO 9001:2000 Kalite Yönetim belgemizi aldık.
Taşınabilir özelliğiyle sayesinde Cam Bölme  duvar üniteleri Ofis Ortamlarında Fonksiyon değişikliklerine imkân sağlar. Kalite ve estetik öncelikleriyle Mimari Projelere katkıda bulunan son teknoloji cam bölme duvar ürünlerini üretirken müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ses Kirliliğine Karşı İzolasyon Sağlayan cam bölme duvar Cam Bölme Duvar Sistemleri, ofis tesisatlara geçiş olanağı, hızlı montaj ve demontaj, özellikleri ile ferah alanları sağlıyor.
Demontable Özelliği sayesinde başka boyut ve şekillerde kullanılmasında Kolaylık Sağlar. Firmamız Son teknoloji jaluzilili, panelli, kaplamalı cam bölme duvar, ürünleri ile müşterilerimize özel tasarımlar sunuyoruz.
Cam Bölme Duvar Çeşitleri
Cam bölme duvar çeşitleri kendi aralarında çift cam arası jaluzili bölme duvar, yarı camlı bölme duvar, tam camlı bölme duvar, yatay camlı bölme duvar, ara camlı bölme duvar olarak sıralanabilinir.
.Çift cam arası jaluzili bölme duvar: Ofislerin tezyinî açısından oldukça estetik bir görünüm sağlayan Çift cam arası jaluzili bölme duvar ünitelerinde isteğe göre göre jaluzi perdeyi açıp, kapatılarak ofisin dış bölge ile ilişkisi kontrol edilebilir.Yine Çift cam arası jaluzide perdenin sadece bantları açılmak suretiyle kapatılabilir.
.Yarı camlı bölme: Hol ya da bir diğer adıyla koridor olarak bilinen mekanlarda daha çok açık alanlara bakan cephelerinde kullanılan Yarı camlı bölme ve masa, koltuk gibi ofis mobilyaların hizasında bakışık bir görüntü sağlar. Genelde alt safihası yani alt kısmı dolu, üst kısımları ise isteğe göre farklı cam alternatifleri ile çift cam arası jaluzili olarak üretilir.
.Cam bölme duvar Çalışma ortamlarına şık ve güzel görünüm sağlar. Daha fazla kullanım alanını kazandırarak ofis ve  işyerleri gibi alanları birimlere ayrılmasına olarak sağlar.

. Yatay Camlı Bölme Duvar, Mekana tamamen saydamlık sağlayan yatay camlı bölme ünitelerinde isteğe mat cam kullanabilir. Işık geçirgenliği ve görüş özelliği konforlu ve şık çalışma ortamı sağlar. Farklı camlı duvar modelleri seçebileceğiniz gibi kumlama metodu i ile desen ve çizgiler yapılarak ayrı bir dizayn edilebilinir.
.Ara camlı bölme duvar. Ara cam bölme duvar. Tamamen saydamlık sağladığı mat cama oranla çok daha şık çalışma ortamı sağlamaktadır. 


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !