Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ağustos 14th, 2019 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Ofislerdeki Dekorasyon

Türkiye ve Avrupa’ nın bir numaralı ismi olan Manofis Ofis bölme sistemleri sayesinde, iş yaşamında ve ofis yaşamında yepyeni bakış açıları geliştirilmiştir. Her ürünü ile başarılarının ardındaki övgüyü kanıtlayan ve sonuna kadar hak eden şirket olarak bilinmektedir. Ofis bölmeleri ve cam bölmeleri başarılı şekilde uygulayan firma Türkiye’ de 44 yıl öncesinde kurulmuş ve alüminyum, cam imalatı yapan b ir firma olarak sektördeki yerini almıştır. Cam bölme ve duvar bölmelerini üretmekle sınırlı kalmayıp, teknolojik imkanların gelişmesi ise teknolojiyi ürettiği ürünlerde ve uygulamalarında da kullanmayı başarmıştır. Bölme sistemlerini hayata geçiren ilk firmalardan olan Manofis; ofis bölme sistemleri ve bölme duvar sistemleri modelleri ile diğer firmalardan tasarım ve dizayn olarak da ayrılmaktadır. Estetik görünüme önem vererek hazırlamış olduğu ürünler, birer tasarım projesi olarak hayata geçirilmiştir. Bu sayede her projeye farklı yorumlar katabilmektedir. Tekdüzelikten sıkılanların, farklı çalışma alanları arayanların tek adresi olan Manofis ile çalışma şartları da oldukça kolaydır. Ürün çeşitliliğinin fazla olması, her projeye yeniden tasarım yapılması ve aynı kaliteli malzemeden farklı tasarımda ürünler şekillendirilmesi ile Manofis, diğer ofis bölme sistemi firmalarından ayrılarak kendine zirvelerde yer edinmiştir. Bu nedenle iş yaşamında sıklıkla aranan ve istenen bir isim olmuştur.

Randevu sonrasında incelenen alan ve çıkarılan maliyet fiyatı üzerine, proje detaylandırılmaktadır. Bununla birlikte projenin birçok alandan incelenmesi için hem bilgisayarda üç boyutlu görseli hem de maketinden yararlanılmaktadır. Bu sayede en ince detayın bile müşterinin içine sinmiş olması oldukça önemlidir.

Manofis sizlere yepyeni ofisler ve bu ofislerin kullanışlılığı hakkında garanti sunmaktadır. Yaşanabilir ve çalışabilir ortamları en ince detayına kadar planlayarak sunan Manofis şirketi ile çalışmak için sizler de www.manofis.com adresinden yararlanabilirsiniz. Bunun dışında irtibat telefonlarıyla da randevu alıp, hayallerinizdeki ofis ve çalışma koşullarını sunabilirsiniz. Personellerini düşünen işverenlerin bir numaralı tercihi olan Manofis, cam bölme ve duvar bölme ile yaşanabilir, kaliteli, estetik iş yaşantısının kapılarını aralamaktadır. Ofislerinizin bir numaralı adresi olarak İstanbul ve Avrupa’ da birçok satış noktası bulunmaktadır.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !