Sosyal Medya no image

Yayımlanma Tarihi: Nisan 11th, 2019 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Ofis Bölme Sistemleri Ve Fiyatları

Ofis Bölme sistemleri dahilinde etkili bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız, bünyesi dahilinde bulunmakta olan ürünleri 3 farklı kulvarda etkili bir şekilde değerlendirmektedir.

Bu kulvarlar dahilinde bulunmakta olan ilk kategori 285 TL olarak ifade edilen ve Doların yükselmesi ya da düşüşü ile birlikte değişebilecek olan fiyattır. Söz konusu fiyat dahilinde satışa sunulmakta olan ürünler, Ahşap Bölme, cam bölme, yarı cam bölme ve F serisi olmak üzeredir. Bu ürünler arasından bazıları arasında nispeten söz konusu fiyattan biraz aşağı ya da biraz yukarı fiyatlar çıkabilmektedir.

Ülke genelinde son derece etkili ve kaliteli bir şekilde birçok alanda faaliyetlerini sürdürmekte olan firmamız, onlarca şirket tarafından etkin olarak tercih edilmektedir.

İkinci Kategorimiz ise 265 TL olarak belirlenmiştir. Yine yukarıda bahsettiğimiz üzere tüm fiyatlarımız Dolar kurları ile doğru oranlıdır. Genel bağlamda 265 TL olarak belirlenmiş olan ürünler arasında, Tam camlı, cam cama, F1100-Tamamen Temperli ve Cam Bölme olarak isimlendirilmekte ve değişikli gösterilmektedir.

Son olarak, 3 kategorimiz ise: 325 TL. Bu alanda etkili bir şekilde çalışmalarını devam ettirmekte olan firmamız, son derece kaliteli ve “uç” ürünlerini bu kategoride üretmekte ve sizlere etkili bir şekilde sunmaktadır.

Söz konusu kategori kapsamında, Dolu Bölme sistemleri, Jaluzili Ofis Bölme, Motorlu ve Kumandalı sistemler, Tamamen camlı bölmeler olmak üzere farklı birçok ürün çeşidi ile etkili bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu son kategoride var olan fiyatlarımızda yine ilk iki kategori dahilinde olduğu gibi Dolar ile doğru orantılıdır. Sistem fiyatları özellikle son kategoride kesinlikle net değildir. Detaylı bilgi için sitemiz üzerinden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bu alanda Man Ofis Firması olarak etkili bir şekilde hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑