Yaşam evden eve nakliyat

Yayımlanma Tarihi: Aralık 3rd, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Nakliye Firması Arama Derdine Son

evden eve nakliyatEvini taşımak isteyenleri, eşyaların tek tek ambalajlanarak kolilere yerleştirilmesinden mobilyaların itinalı bir biçimde sökülmesine kadar birçok yorucu iş bekler. Tüm bu işlemlerin taşınmanın ardından varılan yeni adreste bu kez geri sararak tekrarlanmasının gerekmesi ise taşınma işinin kimse tarafından sevilmemesine sebep olmakta. Ev taşımanın daha da zor, sinir bozan, yorucu ve masraflı bir iş haline gelmemesi içinse iyi bir evden eve nakliyat firması bulmak günümüz şartlarında herkes için temel bir ihtiyaç haline gelmiş durumda. Ev taşımacılığı hizmeti veren firmalarla iletişim kurmak için internete başvurulduğunda ise http://evimdenevime.com/ gibi pratik çözümler sunan bir site varken, saatlerce zaman ayırarak güvenilirliğinden emin olunamayan firmalarla anlaşmaya varmak oldukça büyük bir hata olacaktır. Sitenin evini taşıyacak herkese beş dakika gibi çok kısa bir süre içerisinde 300’ün üzerinde nakliye firmasından teklif alma imkanı sunması ve bunun için de kullanıcılarından hiçbir ücret talep etmemesi, evini taşıyacak olanların Evimden Evime sayesinde senelerdir yaşadığı bu önemli sorunu kolayca aşmasını sağlıyor.

İhtiyacı karşılamaya talip olan bazen yüzlerce firma bulunduğu için site kullanıcısının yüzlerce fiyat teklifini inceleyerek zaman kaybetmemesi adına, daha da pratik bir çözüm sunmakta. Firmaların ev taşıma konusunda ihtiyaç duyulan hizmeti karşılamak üzere verdiği fiyat tekliflerini hem bütçeye hem de firma kalitesine göre sıralamaya alan site, kullanıcısının sadece kendisini en yakından ilgilendiren 30 fiyat teklifini görüntülemesini sağlıyor. Bu sayede en kaliteli nakliye firmalarından gelen en cazip fiyatlı teklifler görüntülendiği için site kullanıcısının da seçim yapması kolaylaşmış oluyor. Evimden Evime tarafından sunulan bu akılcı olduğu kadar da pratik hizmetten yararlanmak için aslında hiçbir şey yapılması gerekmediği gibi, komisyon veya hizmet bedeli adı altında hiçbir ücret ödenmesi de gerekmiyor. Bu denli pratik bir çözüm sunan site, günden güne daha da fazla insanın ev taşıma ihtiyacında ilk tercih ettiği adres oluyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !