Magazin şeyma subaşı

Yayımlanma Tarihi: Haziran 19th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Magazin Dünyasında Neler Oluyor?

Yaz geldi ve magazin dünyası hareketli günler yaşamaya başladı. Kimileri yatla denize açılıyor, kimileri sahilde birbirinden iddialı pozlar veriyor, kimileri ise havuz partileri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte sizin için derlediğimiz magazin haberleri!

ACUN ŞEYMA ÇİFTİNİN BEBEĞİNİN CİNSİYETİ NE?

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 4 yılı geçen ilişkileri bu yıl bir bebek haberi ile çalkalanmaya başladı. Şeyma Subaşı’nın hamile olduğunu ve bir bebek beklediğini herkes öğrenmişti. Bu haberden sonra Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti bebek yüzünden fikir ayrılığına düşmüş araları açılmıştı. Bebeği istemeyen Acun Ilıcalı’ya rağmen doğurma kararı alan Şeyma Subaşı haberlerin üstüne Amerika’ya gitme kararı almıştı. Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da görüntülenen Şeyma Subaşı’nın arkadaşları ile tatil yaptığı ortaya çıktı. Bebeğinin cinsiyeti belli olan Şeyma Subaşı bir kız bebek bekliyor.

ÇAĞATAY ULUSOY’DAN HAVUZ ŞOV!

Bu yıl başından hayli talihsiz olaylar geçen Çağatay Ulusoy Çeşme’de tatilin keyfini çıkarıyor. Çağatay Ulusoy’un bir arkadaşının havuz partisine katıldığı ve bu partide çılgınlar gibi eğlendikleri gözlerden kaçmadı. Magazin dünyasında büyük yankı bulan bu partide Çağatay Ulusoy’un kız arkadaşları iç çamaşırları ile havuza atlıyorlar. Çağatay Ulusoy2un havuza girmediği gözlerden kaçmazken, partinin sürpriz isimlerinden biri ise Ferhan Şensoy Derya Baykal’ın kızları, Derya Şensoy oluyor. Havuza girmeyen ve bir kenarda oturan Derya Şensoy’un sakin hali gözlerden kaçmıyor.

MERYEM UZERLİ EVLENİYOR

Meryem Üzerli herkesi şoklar içinde bırakarak tükenmişlik sendromu ile Almanya’ya gitmişti. Üzerli b hali ile diziyi ve dizi ekibini çok zor durumda bırakmış. Uzunca bir süre ekip Üzerli’nin dönmesini beklemişti. Dönmeyen Meryem Üzerli yerine Vahide Gördüm dizi ekibine dahil oldu. Meryem Üzerli ise oldukça farklı bir alanda farklı bir karar ile yine gündeme oturdu. Üzerli sevgilisi Can Ateş ile nikah masasına oturma kararı aldı. Magazin gündemine aniden düşen bu olay herkesi çok şaşırttı.

CEM YILMAZ MAVİ AÇIKLARDA

Cem Yılmaz’ın teknesi Samatya Yılmaz ailesine deniz keyfi yaşatıyor. Ahu Yağtu ve oğulları Kemal ile birlikte tekneyle denize açılan Yılmaz ailesinin mutlulukları gözlerden kaçmadı.

Haber Etiketleri: , , , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑