Yaşam no image

Yayımlanma Tarihi: Kasım 14th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Konfor Odaklı Koltuk Takımları

koltuk takımlarıEv dekorasyonu dendiğinde çoğu insanın aklına şık, oturan herkesin konforunu hissedebileceği ve kullanışlılığıyla ev işlerini kolaylaştıran mobilyalar gelir. Evin görücüye çıkan en önemli bölümü olarak görülen salonlar da mobilya seçiminde bilhassa dikkat edilen yaşam alanlarının başında yer alır. Herkes tarafından beğenilecek salon takımları içinse ciddi meblağların ödenmesinin gerekmesi, birçok ailenin salon takımı ihtiyacını beğeniden ziyade bütçesine göre yapmasına sebep olur. Ancak mobilya modasında trendlerini belirleyen Ev moda markanın yeni sezon modasına yön veren özgün modelleriyle her alım gücünden aile, yıllara meydan okuyacak kalitede bir oturma takımına sahip olabiliyor. Koltuk takımları kalitesi sadece görünümüyle değil üretimde kullanılan malzemeler ve üreticinin mobilyacılıktaki deneyimiyle de belirlendiği için ailelerin evin en önemli bölümü için mobilya seçerken alışverişi kimden yaptığına özellikle dikkat etmesi gerekiyor. İlk bakışta şıklığıyla göz dolduran bir takımın kullanımla birlikte birçok soruna ev sahipliği yapması, kısa sürede tamir ve yenileme gereksinimi doğurması söz konusu olabileceği için garantili satış yapan Ev Moda gibi üreticilerin tercih edilmesinde yarar var.

Uzun Süreli Kullanım

Üretim kalitesi her zaman salon için mobilya satın alırken sorgulanmıyor olmasına rağmen satın alınan takımın gerçek kalitesi ilk bakışta değil, uzun süreli kullanımda ortaya çıkar. Bazen satın alınmak istenen takımın kalitesi dış görünümden belli olmayabilir ki, bu tür durumlarda üretici markanın kalitesi devreye girer.  Ev Moda gibi senelerdir mobilyacılığın bilfiil içinde olan, özgün tasarımlarıyla mobilya modasını belirleyen ve garantili satışlarıyla ürünlerinin kalitesine ne kadar fazla güvendiğini açıkça gösteren bir markanın seçilmesi kalite konusunun dert edilmemesini sağlayacaktır. Zaten satıcı kimliğine olduğu kadar üretici kimliğine de güvenen mobilya markaları ürünlerine garanti vererek, mobilyalarının üretim kalitesini de bizzat göstermiş olur.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !