Magazin bergüzar korel ve kenan imirzalıoğlu

Yayımlanma Tarihi: Haziran 15th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Kenan İmirzalıoğlu: “Kokuşmuşlar”

Gezi Parkı olayları başladığından beri hiç durmadan yeni olaylar yeni söylemler geliyor. Gezi Parkı için eşi Halit Ergenç ile birlikte ilk günden beri direnişin en önünde yer alan Bergüzar Korel iktidar yanlılarının dikkatini ekmiş olacak ki, Korel ve Ergenç’i hedef alan pankart açarak bütün eylemcileri kızdırdılar. Sadece eylemcileri değil ünlü çiftin hayranlarını da oldukça kızdıran o pankart herkes tarafından büyük tepki topladı. Olay Başbakanın yurtdışından dönüşü için toplanan kalabalığın haddini aşa bir pankart ile Atatürk Havalimanında yer alması ile başladı. Halit Ergenç’e hitaben yazılan o pankart tüm Türk halkını çileden çıkardı. Adeta küfür eden bir hitap ile yazılmış olan bu pankart için Halit Ergenç hala sessizliğini koruyor.

KENAN O PANKARTA ATEŞ PÜSKÜRDÜ ‘’KOKUŞMULLAR’’

Bergüzar Korel ile rol aldığı dizide Mahir karakterini canlandıran ve Hakime Feride rolünde ki Bergüzar Korel ile dizide birbirlerine aşık iki kişiyi oynuyorlar. Kenan İmirzalioğlu pankartta yazılanlar için çok sert konuştu. Bugüne kadar susan Kenan İmirzalioğlu ilk kez konuştu. ‘’öyle bir pankart için ne denebilir ki’’ dedi. ‘’Tam bir ahlaksızlık’’ diyerek sözlerini devam ettiren Kenan İmirzalioğlu ‘’ Bazı insanlar ağızlarını açınca içlerinde ki kokuşmuşluk ortaya çıkıyor’’dedi. Bu sert sözleri o pankartı Atatürk Havalimanında açanlara ve buna müsaade edenlere yönelik olan Kenan İmirzalioğlu oldukça keyifsiz ve gergin görünüyordu. Kenan İmirzalioğlu Gezi Parkı’na destek vermek için Taksim’de yer alan sanatçılar arasında yer alıyor.

BERGÜZAR KOREL’DE YERDEN YERE VURMUŞTU

Açılan pankartı hedef alan tweetleri ile Bergüzar Korel’de tepkisini dile getirmişti. Korel ‘’Bel aşağı mesajlar göndermeye çalışarak beni tahrik etmeye çalışanlar, o meydanlarda yer alan provokatörlerden görünmez silüetlerden ne farkınız kaldı, biraz zeka!’’ demişti. Son derece kötü bir üslup ile yazılmış olan o pankart için Korel ve İmirzalioğlu cephesinden sert tepkiler gelirken, Halit Ergenç sessizliğini korumakla birlikte Gezi eylemcilerine verdiği destek için bir adım dahi geri atmadı. Başbakan Recep Tayip Erdoğan ile görüşen sanatçılardan biri olan Ergenç, Gezi Parkı için en çok direnenler arasında yer alıyor.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑