Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Ocak 5th, 2021 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Kaygan Zemin Kazalarını Engelleyin

Her gün milyonlarca insan zamanını kapalı alanda geçiriyor. Oyun oynayan okul çocukları, tedavi gören hastanedeki hastalar veya bir sonraki bağlantılarını yapmak için acele eden gezginler, güvenlikleri en önemli önceliktir. En yaygın yaralanmalardan bazıları, güvenilmez zeminlerde kayma nedeniyle düşmelerden kaynaklanır. Kaymaz zemin kaplamamızla, tıbbi izinleri, devamsızlıkları, kaybedilen üretkenlik süresini ve hatta davaları önleyerek kayma ve düşme riskini en aza indirmenize yardımcı oluyoruz. AGY PROKİMYA 2009 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin çıkartmış olduğu yerlerin kayganlığı ile ilgili yasalara istinaden Eskişehir’de kurulmuştur. Her türlü iş alanında güvenli zeminler ortaya koymak için, kurulduğu günden bu yana en yeni teknolojileri takip ederek kendini geliştirmeye çalışmıştır. Kurulduğu günden bu yana her türlü firmanın her türlü ihtiyacına yönelik en iyi hizmeti veren AGY PROKİMYA, yılların verdiği tecrübe ile arkasında binlerce memnun müşteri bırakmıştır. Sağlıklı zeminler, sağlıklı çalışanlar demektir. Sağlıklı çalışanlar ise daha verimli bir iş ortamı sağlar. İşleriniz verimliliği ve can güvenliği açısından kaymaz zemin kaplaması çok önemlidir. Kayıp düşme sonucu gerçekleşen kazalar iş hayatlarında en çok gerçekleşen iş kazalarının başında gelir, alınan önlemler ile bu durumun önüne geçebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti kanunlarında bir zorunluluk olan kaymaz zemin kaplama uygulamasının yerine getirilmediği durumlarda cezai işlemler ile karşı karşıya kalabileceğinizi unutmayınız. İşte tüm bu nedenler bu uygulamanın ne kadar gerekli olduğunu gözler önüne sermektedir. Sizler de en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla almak için hemen sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.
Tesisinizdeki çalışanlarınızın katlarınızda güvenle hareket edebilmesi gerekir. Kaygan, düz zeminler genellikle düşmelere ve kazalara yol açar ve bu da yaralanmalara neden olur. Kaplama içermeyen kauçuk, uygulama alanlarına bağlı olarak çeşitli derecelerde kayma önleme sunar. Bu seviye seviyeleri, çevrenizin güvenliğini artırmanın yanı sıra, yansıtıcı veya aşırı pürüzsüz yüzeylerden kaynaklanan kafa karışıklığını azaltmanıza yardımcı olur, bu “kayganlık algısı” olarak bilinir En kaliteli ve güvenli kaydırmaz kaplama ürünlerine AGY PROKİMYA ile sahip olabilirsiniz. Siz de iş yerleriniz ile güveni buluşturmak, çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin sağlığını korumak ve zeminlerinizde kaymaları engellemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !