Sosyal Medya no image

Yayımlanma Tarihi: Ağustos 16th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Kartal avukatlık

Dava süreçleri kendi içerisinde farklı zaman dilimlerine ayrılmaktadır. Bir davanın seyrini belirleyen en önemli unsur davanın neden ve nasıl açıldığı durumudur. Dava eğer geçerli bir sebepten mahkemeye iyi deliller ile açılıyorsa bu durumda mahkemenin davayı açan taraf hakkında edineceği ilk izlenim olumlu yönde olacak ve bu durum verdiği kararı da etkileyecektir. Kendi içerisinde süreç olarak karmaşık bir sürece sahip olan davalar arasında aile davaları ve boşanma davaları gelmektedir. Medeni hukukta, ailenin kutsallığını ön plana koyarak oluşturulan aile hukuku, içerisinde birçok kritik noktayı barındıran ve ailenin kursal bağına zarar vermemek için en hafif hale getirilen yaptırımlar ile şekillendirilmiştir. Aile ve boşanma davalarında süreci etkileyen en önemli faktörlerden bir tanesi de avukat seçimidir. Davanın devamlılığında size destek olacak olan avukat alanında ne kadar iyi ve ne kadar dişli olursa davada kazanma oranınızda o kadar artacak demektir.

Avukatlar yasaları en iyi bilen insanlar olduğundan dolayı, mahkemeye hangi sebeple olursa olsun davayı açarken de, davayı sürdürürken de en geçerli gerekçeleri sunarak, davanın lehinize olmasını ya da aleyhinize giden bir davanın lehinize çevrilmesini sağlar. bu süreçte avukatın karşı tarafın itirazlarını ve karşı tarafın avukatının hamlelerini ön görebilmesi büyük ölçüde önem taşıyan unsurlar arasında yer almaktadır. Kartal avukatlık bünyesinde çalışan aile ve boşanma avukatları alanında son derece uzman avukatlardan seçilmiştir. Bu sayede aileyi ilişkilendiren her türlü davada size tam bir şekilde destek olarak davanın hem kısa sürede bitmesini hem de hiçbir şekilde mağduriyete uğramamanızı sağlar.

Davanın açılımında ve yürütülmesinde kritik evrelerden bir tanesi de avukatın danışmanlık hizmeti vererek, dava süreci boyunca ve davaya hazırlık esnasında sizin yapmanız gereken davranışların davaya olan etkileri hakkında size bir bilgilendirme yapmasıdır. Kartal avukatlık bünyesinde çalışan avukatlar verdikleri danışmanlık hizmeti sayesinde sizi davanın zorlu süreçlerine dahi tamamen hazırlar.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑