Yaşam takı dolabı

Yayımlanma Tarihi: Kasım 26th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

İşte Yepyeni Bir Ürün Takı Dolapları

takı dolabıYatak odasında bu tür küçük mobilyaların kullanımıyla birlikte şık ve işlevsel bir yaşam alanına sahip olmak mümkün olsa da, tüm iş de tek bir mobilyayla bitmiyor. İnsanların dinlenme kalitesini mekanda kullanılan mobilyaların konforu doğrudan etkilerken, mekanın nasıl göründüğü de psikoloji üzerinde direk etkiye sahiptir. Şık ve derli toplu görünen bir yatak odası kişinin psikolojik anlamda rahatlamasına yardım olur. Bu rahatlama ise uykuya dalış süresini kısalttığı gibi ayrıca yeni güne de daha pozitif şekilde uyanılmasına yardımcı olur. Kimse dağınık bir yatak odasına yeni güne uyanmak istemez. Takılar, kişisel bakım ürünleri ve artık her evde bulunan mobil cihaz şarj üniteleri derken yatak odasındaki neredeyse tüm yüzey alanlarının üzeri eşyalarla kaplı hale geliyor. Küçük bir takı dolabı birkaç rafı ve askısıyla tüm bu dağınıklığın ortadan şık bir şekilde kalkmasını sağlayabilir. Özellikle aynalı dolaplar mekanın daha ferah bir hava kazanmasına da yardımcı olacağından, bu tür pratik çözümler yatak odasının daha da şık hale gelmesine de yardımcı olur.

Depolama alanı haline gelen yatak odalarında insanların kendi eşyalarını dolap içinden almakta dahi zorlanması, mekanın işlevsel kullanımının da günden güne azalmasına neden olur. Çoğu zaman tek bir kıyafet almak için dahi onlarca kıyafeti dolaptan çıkartması gereken insanlar zaman kaybettiği gibi, gereksiz yere strese giriyor. Çiftlerin her ikisinin sadece kendisine ait olan minik bir dolabının olması ise bireysel eşyaların kendine ait depolama alanı olmasını sağlar. Bu sayede kişisel eşyalar ayrı bir yere yerleştirildiği için yatak odası çok daha derli toplu hale gelir. Çekmeceli pek çok küçük dolap tasarımı da bulunduğu için bu dolaplara istenen hemen her şeyin derli toplu biçimde yerleştirilmesi mümkündür. Yatak odasının kullanım alanının da ferahlamasını sağlayan bu tür küçük dolaplar ayrıca en ekonomik çözümdür. Tüm yatak odası takımının veya odadaki diğer eşyaların yenilenmesi gerekmeden, çok makul fiyatlarla tek bir dolap alarak da bütün sorunlar çözülebilir.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !