Yaşam nikah şekeri

Yayımlanma Tarihi: Aralık 17th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

İnternetten Nikah Şekeri Siparişi

nikah şekeriÖnemli bir adet olarak yüzyıllar öncesinin mirası olan nikah şekeri, dünya evine girmenin mutluluğunu yaşayan çiftin bu en önemli gününde yanında olan davetlilere duyulan minneti göstermenin en özel ve şık yoludur. Çiftin en mutlu gününden geriye kalan şık hatıralar olan günümüzün nikah şekerleri daha çok aksesuar kimliğine sahip olsa da, hala geçmişteki gibi nikah davetlilerine damak şenlendiren lezzetler sunmayı tercih eden çiftler de bulunuyor. Özellikle hızlı ve pratik çözümlerin peşinde olan çiftler www.sekerbutigi.com adresini tıklayarak hem zamandan hem de ciddi biçimde paradan tasarruf edebiliyor. Dijital teknoloji günümüz insanının hayatında pek çok şeyi değiştirdiği gibi, nikah şekeri seçimini ve sipariş vermeyi de inanılmaz derecede kolay bir uğraş haline dönüştürdü.

Akıllı telefonlar aracılığıyla dahi nikah şekerlerine göz atabilen çiftler, internette rastladığı ve dikkatini çeken şeker modellerini birkaç saniye içerisinde sosyal medya hesapları üzerinden paylaşabiliyor. Bu sayede sosyal medyadaki arkadaşlarına sipariş vermeyi düşündüğü nikah şekerlerini gösterme imkanına sahip olan günümüzün çiftleri, fiyatlar ve tasarım konusunda yakın çevresinin fikrini alabiliyor. Bunu yapmak için tek tıkın yeterli olması ve sosyal çevrenin şekerlerle ilgili ne düşündüğünün hemen öğrenilebilmesi, her geçen gün daha da fazla çiftin şeker seçimi için internete başvurmasına sebep oluyor. Firmalarsa online kataloglarına yüzlerce model koyduğu için bazen çiftlerin bütün bu teknolojik imkanlara karşın kafası karışabiliyor ve seçim yapmak tahmin edilenden çok daha zor bir işe dönüşebiliyor.

İnternette dolaşırken her gün yepyeni şeker modellerine rastlayan ve seçim yapmakta kararsız kalan çiftlerin, zamanın aleyhine işlediğini aklından çıkarmamasına fayda var. Bilhassa düğün sezonu olarak tabir edilen yaz mevsiminin yaklaşmasıyla firmalara neredeyse her gün onlarca sipariş geldiğinden, istenen nikah şekerlerinin hazırlanmasına haftalar sonrasında başlanması mümkün. Çiftin bir tıkla saniyeler içerisinde nikah şekerlerini sipariş etmesi mümkün olsa da, firmanın bu siparişleri de aynı hızla hazırlaması mümkün olmuyor. Bunun için firmalar dünya evine girmeye büyük bir heyecanla hazırlanan tüm çiftlere şeker siparişi işini geçe bırakmama konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !