Yerel no image

Yayımlanma Tarihi: Kasım 14th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

İnternetten Araç ve Filo Kiralama

araç kiralamaArama motorlarını kullanarak araç ve filo kiralama ihtiyaçlarına kısa sürede, kaliteli bir biçimde ve mümkün olan en makul fiyatla yanıt verecek bir firma bulmak; arama motorları tek bir sorguya yüzlerce sonuç sunduğu için tahmin edildiğinden çok daha zorlu bir uğraş olabilir. İnternet firmalarla iletişime geçme konusunda çok büyük kolaylıklar sunuyor olsa da, bu kadar fazla firmanın faaliyet gösterdiği bir sektörde seçim yapmak için ciddi bir zaman ve emek harcanması gerektiği de bir gerçek. Site araç ve filo kiralama ihtiyaçlarında kullanıcı için yüzlerce firmadan teklif alarak işleri büyük oranda kolaylaştırırken, tur ve transfer gibi ihtiyaçlara da çok yönlü çözüm seçenekleri sunuyor. Kullanıcısının araç ve filo kiralama, tur, transfer gibi ihtiyacına göre çok kısa bir zaman dilimi içerisinde yüzlerce firmayla iletişime geçen site, adeta hiçbir şey yapmadan ve dakikalar içinde tüm bu firmalar arasından en avantajlı tekliflerin incelenmesini sağlıyor.

Yüzlerce Firmadan Teklif Alma

Sitenin kullanıcıları için yüzlerce firmayla kısa bir sürede iletişim kurması ve tüm bu firmalardan teklif alması, ilk bakışta kullanıcıların yine yüzlerce teklifi incelemek zorunda kalacağı için pek de büyük bir kolaylıkmış gibi görünmeyebilir. Ancak Seferci bu problemi de pratik bir şekilde çözüyor ve tüm bu teklifler arasından hem firmanın hizmet kalitesine hem de verdiği fiyatın uygunluğuna göre “en iyi 30 teklifi” seçiyor. Yani site kullanıcıları transfer, araç kiralama, tur ve filo kiralama gibi ihtiyaçlarında sitenin yüzlerce firmadan aldığı fiyat teklifini değil, sadece kendisi için seçilen en avantajlı 30 fiyat teklifini görüntülüyor. 30 firmanın sunduğu teklif arasından seçim yapmak ve üstelik bunun için de neredeyse hiçbir şey yapmamak, kullanıcıların dakikalar için de tüm interneti ihtiyacını ideal şekilde karşılayacak biçimde kullanması manasına geliyor. Arama motorlarının sunduğu sonuçlarda yer alan ilgili ilgisiz yüzlerce web sitesine tek tek girmesi gerekmeyen site kullanıcısının tek yapması gereken, siteye giriş yapmak ve ihtiyacını belirterek fiyat teklifi almak üzere talepte bulunmak.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !