Magazin

Yayımlanma Tarihi: Haziran 27th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Herkes Onları Konuşuyor Gözler Kıvanç ve Meryem’de

Son günlerin flaş isimlerinden biri hiç şüphe yok ki Meryem Uzerli. Ani bir kararla Muhteşem Yüzyıl setini bırakıp tükenmişlik sendromu yaşadığı için Almanya’ya giden Meryem Uzerli herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Bugünlerde iki flaş isim bir arada anılmaya başlandı. Meryem Uzerli ve Kıvanç Tatlıtuğ’un önümüzde ki sezon aynı dizide rol alacağı fısıltısı dahi yeri yerinden oynatmaya yetti. Gözler Kıvanç Tatlıtuğ ve Meryem Uzerli’nin birlikte oynayacakları diziye çevrildi. Bu iki isim için televizyon otoriteleri olay olacak bir dizi film olacaktır yorumlarını yapmaya başladı. Hiç şüphe yok ki bunda güzelliği ile dillerden düşmeyen Meryem Uzerli’nin ve yakışıklılığı ile herkesin gönlünde taht kuran Meryem Uzerli’nin payı oldukça büyük.

DİZİYİ AY YAPIM ÇEKECEK

İki ünlü ismin başrollerini paylaşacakları diziyi başarılı dizilere imza atan Ay Yapım üstleniyor. Ay Yapım’ın konu ile alakalı olarak ser er sır vermediği söyleniyor. Oldukça başarılı bu iki ismin başrolleri paylaşacakları dizi hangi kanalda yayınlanacak, dizinin adı ne olacak henüz bunlar bilinmiyor. Meryem Uzerli’nin bu dizi için Muhteşem Yüzyıl’ın üç katı bir para ile anlaştığı söyleniyor. Meryem Uzerli’nin hatta bu anlaşmayı Muhteşem Yüzyıl’dan ayrılma kararı almadan önce yaptığı da iddia edilen konular arasında yer alıyor. Meryem Uzerli dizi çekimleri ne zaman geri dönecek henüz bilinmiyor. Sırlarla dolu bir yapım şimdiden çok konuşulmaya başlandı bile.

KUZEY GÜNEY DÜN GECE EKRANLARA VEDA ETTİ

Kıvanç Tatlıtuğ’ın dizisi Kuzey Güney dün gece ekranlara veda etti. Oldukça sürprizlerle dolu bir finale imza atan Kuzey Güney dizisinin son bölümünde Cemre ve Kuzey evlendiler. Güney ise düğün yerinde Kuzey’in üzerine bir tabanca dolusu mermi boşalttı. Oysa ki Komiser’in ona verdirdiği silah sahteydi. İşte bu yüzden Güney Kuzey’i öldürmeyi başaramadı. Kuzey b olaydan sonra Güney ile aralarında ki ipleri tamamen kopardı Güney’in kendi ile alakalı düşüncelerini hislerini öğrenerek vicdanına dur dedi. Herkesin beklediği mutlu bir son ile biten Kuzey Güney dizisi, Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisine gözlerin çevrilmesine neden oldu.

Haber Etiketleri: , , ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑