Sosyal Medya

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 16th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

“Hacılar hedefiniz Twitter!”

Katıldığı bir iftar yemeğinde konuşan Ankara Büyükşehir Belediye başkanı Melih Gökçek “nine”, “dede” ve “hacı” ve “hacı amca” şeklinde hitap ettiği halkın sosyal medyayı kullanmayı öğrenmelerini istedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in aktif bir Twitter kullanıcı olduğu biliniyor. Başbakan Erdoğan’ın “baş belası” nitelemesine mazhar olan Twitter Gökçek’in en çok kullandığı iletişim yollarından biri. Başkan Gökçek amcaların ve teyzelerin de Twitter kullanmasını istiyor.

Kazan İlçesi’nde ilginç açıklamalar yapan Başkan Gökçek’e göre Twitter herkes tarafından kullanılmalı! Ancak Gökçek bunu neden istediğini açıklayınca sosyal paylaşım sitelerini paylaşım amacıyla değil farklı bir amaç için kullandığı da ortaya çıktı.

Başkan Gökçek “Eskiden savaşlar kılıç-kalkanla olurmuş. Sonra tüfek icat edilmiş mertlik bozulmuş, şimdi bu savaş, esas Twitter denilen bir yer var ya, orada devam ediyor. Allah’ın izniyle Twetter’a ibadet aşkıyla girdik mi pes ediyorlar. Twitter’ı öğrenerek karşımızdaki düşmanın elinden bu kozu alacağız. Dış mihraklar tüm dünyada ihtilal, darbeleri sosyal medya araçlarıyla yapıyorlar. Bu işi öğrendik ve son 1 ayda dünyada 5 defa birinci olduk. Birinci olunca da bütün dünya sizin verdiğiniz mesajı görüyor” dedi.


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !