Yerel hamilton

Yayımlanma Tarihi: Nisan 25th, 2017 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Güneşten Korumanın Kolay ve Doğal Yolu

Yaz aylarında hassas cilt yapısına sahip olan insanlar başta olmak üzere herkesin cildini olumsuz etkileyen güneş ışınları birçok etkiye neden oluyor. Yüzde ve vücutta kalıcı lekeler, cildin soyulması ya da kaşınması ve kızarmasına sebep olan ultraviyole ışınlardan korunmak için güneş kremi, güneş sütü ya da güneş losyonu gibi ürünler sıklıkla kullanılıyor. Ancak bu ürünleri kullanırken dikkatli olmak önem taşıyor. Koruma etkisi düşük olan ürünler, ultraviyole ışınlara karşı etkisiz kaldığı gibi, kimyasal içerikli ürünler de cilde direkt olarak zarar verebiliyor. Bu nedenle, güneş kremi, güneş sütü ya da vücut losyonu alırken dikkatli olmak gerekiyor.

Hamilton Güneş Kremleri

Doğal ve sağlıklı ürünler sunan Hamilton, güneşe karşı etkili ürünleri ile yaz aylarında korunmanızı sağlıyor. Zararlı ultraviyole ışınlardan korunmanızı sağlayan Hamilton ürünleri, uzun süre devam eden etkisi ile tüm gün rahat olmanızı sağlıyor. Cildinizi korurken doğal içeriğiyle aynı zamanda da besleyen Hamilton güneş kremleri ile yaz aylarında güneşe rahatça çıkabilirsiniz.

Hamilton Güneş Sütü

Yüzünüzü, ellerinizi ve kollarınızı güneş lekelerinden korumanızı sağlayan Hamilton güneş sütü ise isterseniz günlük hayatınızda isterseniz tatilde denizden çıktıktan sonra rahat ve kolay bir kullanım sağlıyor. Güneşe karşı etkili olduğu gibi, doğal yağlar ile vücudunuzu besleyerek canlı ve doğal görünmenizi sağlayan Hamilton güneş sütü her daim güzel görünmenize yardımcı oluyor.

Hamilton Güneş Losyonu

UVA ve UVB ışınlarına karşı üstün koruma sağlayan Hamilton güneş solüsyonu ile tüm yaz boyunca rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Doğal içeriği ve güçlü yapısı ile güneşin zararlı etkilerine karşı vücudunuzu koruyan ve spreyli şişesi ile kolay bir şekilde kullanmanıza yardımcı olan Hamilton güneş losyonu yaz boyunca yanınızdan ayıramayacağınız ürünlerden biri.

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑