Galatasaray galatasaray

Yayımlanma Tarihi: Haziran 14th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Galatasaray Derin Bir Oh Çekti

Son günlerin en çok konuşulan spor olaylarından biri olan Galatasaray spor kulübü için zor bir süreç oluşturan Başkan Ünal Aysal ile birlikte Galatasaray Spor Kulübü için manipülasyon aynı zamanda piyasayı dolandırma iddialarına yönelik açılmış olan davada bugün her hangi bir suç unsuru teşkil edilmediğinden ötürü davanın düşmesine karar verildi.

Galatasaray gelişmeler üzerine resmi sitesinden bir açıklama ile gelişmeleri şu şekilde duyurdu; ‘’ Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Aysal ve diğer Galatasaray Sportif A.Ş. yetkililerini hedef alan bir manipülasyon ve piyasa dolandırıcılığı davası açıldığına, fakat İstanbul Savcılığı tarafından her hangi bir suç unsuru tespit edilmediği için ‘’Kovuşturmaya yer olmadığı’’ neticesi ile davanın düştüğü tarafımıza bildirilmiştir’’ dediler.

SERMAYA PİYASASI KURULU İNCELEDİ

Dava konusunu Sermaye Piyasası Kurulu inceledi. Yapılan incelemeler sonucunda Galatasaray A.Ş. için her hangi bir manipülasyon veya sermaye dolandırıcılığına yönelik olarak suç unsuru taşıyan delil veya belge bulunmadı. Sermaye Piyasası Kurulu yaptığı incelemeleri İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdi. Gönderilen belgelerin incelenmesi sonucunda İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı 13.06.2013 tarihli kararına göre ‘’Kovuşturmaya Yer Olmadığı’’ kanaatine varılmıştır dedi. Bütün Galatasaray camiası tarafından merakla beklenen bu gelişme bütün camia tarafından sevinçle karşılandı.

UMUT BONSERVİSİNİ İSTİYOR

Galatasaray’ın golcü futbolcusu Umut Bulut bonservisini istiyor! Geçen sezon Galatasaray’a Toulouse takımından kiralık olarak gelen futbolcu teknik direktör Fatih Terim’e ‘’Hocam beni alın’’ dedi. Konu ile yakından ilgilen Terim ise bunun için uğraşıyorum dedi. Umut Bulut geçen sezon attığı golleri ile çok konuşuldu. Başarılı performansı ile herkesten tam not alan Umut Bulut uzun yıllar Galatasaray’da forma giymek istiyor. Bütün bu gelişmelerin yanında yeni transfer haberleri de Galatasaray’ın gündeminden hiç düşmüyor. Daha önceleri almak istedikleri Lucas Biglia için yeniden kolları sıvayan takımın bu sefer de Lucas Biglia’yı elinden kaçırmak istemediği konuşuluyor. Sezona bomba transferler ile dönmek isteyen geçen sezonun şampiyonu Galatasaray Lucas Biglia için bütün yolları deniyor. Henüz olumlu bir haber gelmeyen Lucas Biglia transferi ile alakalı olarak herkesin gözü kulağı Galatasaray’da.

Haber Etiketleri: ,


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑