Dünya

Yayımlanma Tarihi: Kasım 18th, 2013 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Frankfurt’dan isbul.net’e DÜNYA MARKA ÖDÜLÜ!

Türkiye’nin işsizlik ve istihdam sorunlarına kalıcı çözüm anlayışı ve insan kaynakları alanındaki özenli çalışmalarından ötürü, bu yıl Frankfurt’ta 6th Internatıonal Leaders of Branding Intellıgence Summıt ödülleri kapsamında düzenlenen törende Dünya Marka Ödülü  isbul.net’e layık görüldü.

“Kimse işsiz kalmayacak” sloganı ile yola çıkarak, doğru eleman ve doğru işvereni buluşturan Türkiye’nin en geniş İnsan Kaynakları Platformu olan isbul.net büyük bir başarıya imza atarak bu alanda işsizlik ve istihdam sorunlarına yeni bakış açısı ve kalıcı çözüm anlayışı yaklaşımıyla  bu ödülü almaya hak kazanmıştır. İnsan kaynakları alanında birey ve şirketlerin hayallerini gerçekleştirmeyi amaç edinen isbul.net  bu alanda yürütülen başarılı çalışmaları neticesinde kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen İnsan Kaynakları Platformu  haline gelmiştir.

En hızlı şekilde iş başvurularını cevaplayan, İnsan kaynakları alanında en çok istihdam sağlayan isbul.net, iş arama sürecindeki aday ve firmaların iletişimini kolaylaştırması açısından büyük  bir önem taşımaktadır. Frankfurt’ta düzenlenen 6th Internatıonal Leaders of Branding Intellıgence Summıt  ödülleri ile onurlandırılan Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları sitesi olan isbul.net  insan kaynağı merkezi haline gelmiş ve İnsan Kaynakları Platformunun başrolünde yer almıştır.

Kaynak: http://www.isbul.net/rehber/isbulnete-uluslararasi-lider-markalar-odulu/

Haber Etiketleri:


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !