Beşiktaş

Yayımlanma Tarihi: Haziran 17th, 2013 | Haber Editörü: Aysun Kızılay

0

Fikret Orman güven tazeledi

Beşiktaş Kulübü’nde olağan seçimli genel kurul toplantısı sona erdi. Sandıktan çıkan isim ise Fikret Orman oldu. Başkanlık koltuğunda 3 yıl daha kalacak olan Orman güven tazeledi.

2016 yılına kadar Beşiktaş Kulübü Başkanlık koltuğunda oturacak olan Fikret Orman, Serdal Adalı’ya 1703 oy fark atarak bu yarışta rakibini açık ara geride bırakmayı başardı. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Orman, genel kurul üyelerine “adaletli bir seçim geçirdik” şeklinde seslendi.

Orman konuşmasında bir listenin değil bir zihniyetin onaylandığını söyledi. Yeni başkan Orman sözlerine şöyle devam etti; “Artık Beşiktaşlılar kandırılmak istemiyor. Gerçekle yüzleşip, doğru konuşup çalışan, popülizm yapmayan ekip istiyor. Şekilsel olarak karşı karşıya gözükseler bile herhangi bir konuda aynı zihniyet bir araya gelebiliyor. Ama Beşiktaşlılar artık bunu yemiyor. Bütün camiayı kucaklayacağız. Herkesin fikri bizim için önemlidir. Egomuz yoktur. Beşiktaş’ın menfaatleri her şeyden önemli. Kısa sürede güzel bir stat yapacağız. 3 sene sonunda borçsuz bir Beşiktaş hedefliyoruz. Sizi hiç mahcup etmeyeceğiz. Sağolun, var olun.”


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑