Sosyal Medya evlilik büyüsü

Yayımlanma Tarihi: Temmuz 20th, 2020 | Haber Editörü: Çağdaş Akagündüz

0

Evlilik Büyüsü Nedir?

Evlenme büyüsü yapmak özellikle bekar kadın ve erkeklerin en çok tercih ettikleri büyü türüdür. Evlilik büyüsü doğru yapıldığı zaman kişi hayatını birleştireceği insan ile karşılaşır ve kısa süre içinde evlenir. Büyünün işe yaraması için mutlaka iyi bir medyumun büyüyü yapması gerekir. Tecrübeli, daha önceden bu çalışmaları yapmış ve başarılı sonuçları almış olan medyumların tercih edilmesi faydalı olur. Büyü daha çok kadınlar tarafından yapılsa da erkekler de bu büyüyü yaptırmak istemektedirler. Büyü hem kadınlar hem de erkekler üzerinde etkili olur. Bu büyün tarihinin en az insanlık tarihi kadar eskidir. Özellikle Anadolu’nun çeşitli yerlerinde bu büyüden faydalanılmaktadır.

Evlilik büyüsü için vekf hazırlanması büyünün en önemli aşamalarından bir tanesidir. Aşk ve bağlama büyüsü türlerinin hemen hepsinde vekf hazırlığı yapmak gerekir. Vekf hazırlığında çeşitli geometrik şekillerin ve hayvan figurlerinin çizilmesi gerekir. Bu çizimler ne kadar orjinaline uygun yapılırsa, o kadar büyü etkili olur. Çizilen her bir şekilin mutlaka bir anlamı ve amacı olmalıdır. Öylesine çizim yapılmamalıdır. Vekf hazırlığında büyü yapılan kişinin ismi ve soyadının mutlaka yazılması gerekir. Medyum hocaya kişi hakkında verilebildiği kadar çok bilgi vermek gerekir. Kişi hakkında kesinlikle yanlış bilgi verilmemelidir. Yanlış bilgiler büyünün zayıflamasına yol açar.


Haber Editörü Hakkında

Pamukkale Üniversitesi'nde borsa üzerine eğitim aldım. Anadolu Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuyorum. 22 ocak 2010'da Kötü Sözlük'ü kurdum. 2012 sonlarına doğru Karamel Bilişim bünyesine katıldım ve Tamseo.com.tr'yi kurdum. Bir yandan Tamseo.com.tr ile Kurumsal İnternet Çözümleri üretirken bir yandan da Tamhaber.com.tr için yazarlık yapıyorum. Sosyal medya üzerinden takip edebildiğimiz, medyanın yazmamayı tercih ettiği haberleri derliyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !