Siyaset

Yayımlanma Tarihi: Aralık 29th, 2013 | Haber Editörü: Gülşah Mutlu

0

Erdoğan, Muammer Akkaş’a Yüklendi!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Manisa Demirci’deki konuşmasında Savcı Muammer Akkaş’a sert göndermelerde bulundu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmalarından alıntılar:

-Devlet içinde paralel devlet kurmaya gayret edenler bilsinler ki karşılarında bizi bulacaklardır. Bu ülke 76 milyonundur. Biz 76 milyonun hükümetiyiz. Bu ülkeyi bölmeye kimsenin hakkı yoktur.

-Son olayları görüyorsunuz. Ulusal boyutu var uluslararası boyutu var. Gizlilik kaydı olan evrakları yanına aldığı yandaş medyayala birlikte kullanarak birçok masum insanları deşifre etmek suretiyle, günahları olmadığı halde iftira atmak suretiyle onları günahkar hale getiriyor.

-Başsavcının yaptığı açıklama çok manidardır. Bu gücü suistimal etmek suretiyle bu ülkenin bölünmesine neden oluyorlarsa onları teşhir ederiz. Seninle daha dur bakalım işimiz var. Seninle işimiz var. Çıkıyorsun adalet sarayının önünde bildiri dağıtıyorsun. Nerede görüldü bu?

-Eğitimde attığımız adımları biliyorsunuz. Sağlıkta Demirci hastanesinin inşaatı devam ediyor. Eskiden çekilen çileleri biliyorsunuz değil mi?SSK’nın genel müdürüyken yolsuzluklarıyla meşhurdu biliyorsunuz.

-Kendi genel başkanına bu tezgahı kuran herşeyi yapar. Sayın Baykal’ı bir kasetle götürdüler. Şimdi iş ortaya çıkıyor. Bu işin arkasından kimler var sorusunun cevabı çıkmaya başladı.

-Yolsuzlukla partinizden ihraç ediyorsunuz daha sonra gelip İstanbul’dan aday yapıyorsunuz.

-CHP susuzluktur. CHP hava kirliliğidir. Bunların devirleri hep böyle oldu.

-Yüzlerce binlerce baraj yaptık gölet yaptık Türkiye’ye.

-İzmir susuzdu. Belediyenin yapması gerekir yapamadı. Biz yaptık.

Haber Etiketleri: , , ,


Haber Editörü HakkındaBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Dönün ↑
  • En Son

    Takipçiler

  • Sosyal Medya Üzerinde Tam Haber !